Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van az olyan csoportokkal,...

Mi van az olyan csoportokkal, akik kiprovokálják a rendőri intézkedést aztán diktatúrát kiáltanak?

Figyelt kérdés

Pár éve még volt valami hasonló csoport akik ilyeneket csináltak. Például bevonultak valami bankba kb 10-en ügyintézés címszó alatt, aztán mikor bent nekiálltak cirkuszolni az egyenpólójukba és kitessékelték őket a rendőrök akkor óbégattak, hogy micsoda diktatúra van.

Vagy mikor szintén a balhét csináltak és kimentek a rendőrök simán csak igazoltatni akkor is neki álltak hogy micsoda diktatúra van hogy nem a bűnözők után mennek meg hasonlók.

Az ilyen csoportosulások léteznek még? Például YT-n?

Ha valaki például szembeköpi őket az utcán akkor az is megtagadhatja a rendőri intézkedést ezek szerint?

Mondjuk ha nincsenek már ezek az emberkék az nem baj, csak érdeklődöm hogy vannak még ilyen ingyenbohócok?



2020. nov. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Vannak.

Küldik őket.

Az a feladatuk, hogy provokáljanak, anarchiát szítsanak, hogy a megbízóik

elérhessék a céljaikat.

Ezek fizetett hordák, mint akik nemrég a Parlamentnél a rendőröket köpködték, levizelték, dobálták.

Mind be kellett volna börtönözni. Fekete Győr megdobálta a rendőröket,

neki minimum két évet kellett volna kapnia.

És itt a nagy baj. A jogászok segítik ezeket az ágenseket.

2020. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

"kiprovokálják a rendőri intézkedést "


Nincs olyan, hogy "kiprovokálják".


Egy rendőr nem intézkedhetne akkor, ha ő azt személy szerint jónak látja!

Vagy van jogalapja intézkedni akkor pedig köteles, vagy nincs, akkor pedig mire fel? Hivatallal való visszaélés.

2020. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Úgy értettem, hogy olyat tesznek ami miatt rendőri intézkedés kell. például a bankos esetben.
2020. nov. 21. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok:


Ezek szerintem feltűnési viszketegségben szenvednek. XD


#1-nek:


A felvételeket nézve csak azt sajnáltam igazán, hogy a Molotov egyiknek sem jutott eszébe! Megnéztem volna a megszégyenült reakciójukat amikor kiderült volna, hogy "itt visszalőnek vázze"! XD

2020. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha jól értem a Nem adom a házamat csoportról beszélsz. Ők a jog határain egyensúlyoznak. Minden egyes ügyüket nem ismerem, de sok esetben jogtalan, vagy túlzó volt ellenük a rendőri fellépés. Egy esetben még az emberi jogi bíróságig is elmentek és meg is nyerték. Ők a bankok bajszát húzigatják.

Sz ő céljuk a figyelem felhívása a bankok túlkapásaira.

2020. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!