Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ellenzéki lapok miért...

Az ellenzéki lapok miért támadják ennyire a magyar kórházakat, akik utána magyarázkodásra kényszerülnek? Ember feletti küzdelmet folytatnak, míg az ellenzék folyton a hibáikat hangsúlyozza.

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni ép ésszel, minek kell ezt csinálni? Miért nem lehet leszállni végre a kórházakról, az ott dolgozó orvosokról, akik minden percüket arra teszik fel, hogy életet mentsenek, életekért küzdjenek, de a legkisebb hiba a gépezetben és máris címlapra kerül, ezzel meghurcolva őket, mint valami fő bűnösök, akik szándékosan rontanak el mindent!

Nem tudom megérteni, hogy miért kell ezt csinálni? Miért nem hagyják békén végre az orvosokat, a kórházakat???



2020. nov. 27. 20:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Soha a büdös életeben nem fogok egy baloldali pártra sem szavazni, az tuti fix, mert amit művelnek, az minden,csak ne segítség, lejáratás, hazudozás, a bajban szarban hagyni mindent és címplapra tenni a rosszat, a jót meg jól eltussolni
2020. nov. 27. 20:03
 2/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
nem tudom, miről van szó, de az ellenzék és a média szerepe az lenne, hogy kritizálja a rosszat.
2020. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a szerepe, ezt el is fogadom. De a mostani helyzetben a mások életéért küzdő embereket kórházakat támadni nem éppen etikus és szép dolog, sőt, gusztustalan.
2020. nov. 27. 20:10
 4/13 A kérdező kommentje:
3: szerintem süllyedj el szégyenedben, te még nem láttál intenzíven orvosokat dolgozni
2020. nov. 27. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A szégyenítés is kifejezetten komcsi találmány :) te valami orvosbáró-fattyú vagy, hogy ilyen dumákkal jössz? Te is orvosnak készülsz? Remélem nem.
2020. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként is, milyen "mostani helyzetben"?
2020. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dumákkal? Az orvosok nélkül mindenki meghalna, TE is, és őket támadják, és neked ez tetszik és élvezed... gratulálok! Majd ha rákapcsolnak két hétre egy lélegetzetőgépre, utána is ezen a véleményen leszel-e?
2020. nov. 27. 20:15
 8/13 A kérdező kommentje:
mostani helyzet, komcsi-duma stb.. te mégis hány éves vagy? 20?
2020. nov. 27. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálad aztán tényleg nagyon elmentek otthonról.
2020. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Na de ki támadta az orvosokat és az ápolókat? Max. a kórházak vezetését halottam kritizálni, azzal meg nincs baj.
2020. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!