Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha Orbán...

Mit szólnátok hozzá ha Orbán egyet gondolna és eltörölne minden korlátozást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez lehetetlen, ezért is csak elméleti kérdés..


Tegyük fel, hogy Orbán december 21-én bejelentkezik (úgyis akkor ígérte a következőt) és bejelentené, hogy ő belefáradt ebbe az egész járvány kezelésbe ezért minden érvénybe lépő korlátozást amely a koronavírus járvány elleni védelmet szolgálta éjféltől kezdve megszüntet.


Ergo visszaállítja az életet a rendes kerékvágásba.


Hogyan reagálnátok erre a hírre?



2020. dec. 11. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Nagyon csalódott és felháborodott lennék
Pezsgőt bontanék örömömben és 2022-ben szavazatommal igyekeznék biztosítani pozícióját még 4 évre
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
örülnék neki, de persze aki otthon akar maradni az maradjon.
2020. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Örülnék neki

De hogy rá nem szavaznék az biztos.

2020. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Igen, ezt az opciót kifelejtettem :D


Amúgy nyilván az eddigi korlátozások megmaradnának ajánlásnak.

2020. dec. 11. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Olyan miért nincs, hogy örülnék neki de nem változtatna azon ahogy a Fideszre tekintek?


Mert szerintem sok ellenzéki vagy semleges ember is unhatja a körlátozásokat.

2020. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Van olyan opció is :))


(csak elfelejtettem odaírni a szavazó részhez)

2020. dec. 11. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Örülnék neki. Úgy legalább lenne 1 azaz egy okom arra hogy rá szavazzak majd.

Igen egyébként jól leirtad pezsgőt bontanék, óriási bulit csapnék, és megünnepelném a lezárások végét utána utaznék egyet mert végre lehet.

2020. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Vegyes érzéseim lennének. Úgy gondolom, hogy szabályok nélkül is elég felelősségteljesen élek, nekem specel nincs szükségem korlátozásokra. Távolságot tartok, hordok maszkot zárt helyeken (ahol élek nem kötelező csak ajánlott és az emberek 90-95%-a hord maszkot szabályosan) és nem találkozom kettőnél több emberrel egyszerre. A hétvégén utazom Magyarországra és a hátam közepére se hiányzik a kötelező karantén vagy a kijárási tilalom.

Sajnos a kisebbségbe tartozom viszont ezzel, a többségnek kell a szigorú szabályozás úgy tűnik.

2020. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Az verné igazán csak ki a biztosítékot széles körben, - mert sok ember morcosan tenné fel magának és másoknak a kérdést, hogy akkor miért volt szükség az eddig foganatosított intézkedésekre.
2020. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számomra nem osztana vagy szorozna, az este 8 as dolog az egyetlen ami úgymond zavar, de ez emg annyi hogy jobban körülnézek az utcán.
2020. dec. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!