Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valóban agymosást kezdtek a...

Valóban agymosást kezdtek a vakcina beadása mellett a médiákban? Talán túl kevés aki beoltatná magát?

Figyelt kérdés
Csak annak a gyógyszernek nincs mellékhatása,amit nem veszünk be.-ez az új mondás médiaszerte.Tehát a vakcinának is van.

2020. dec. 14. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet volt már annyi hazugság, hogy az emberek semmit sem hisznek már el. Azt se, hogy jó az oltás, akkor se ha tényleg hasznos. Én sem tudom mi az igazság. Más se. Talán az se aki a reklámokat legyártatja.
2020. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, és a covidnak is van: halál rossz esetben, esetleg csak tüdőkapacitás csökkenés.
2020. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egyértelmű nyomás mutatkozik az oltás népszerüsítésére.

Én, az egészségügyi-s véleményeket ismerve mondom,még köztük is elég alacsony az oltási szándék.

A biztonságos védekezéshez a lakosság min.60%-ának a beoltottsága szükséges. Most ettől messze vagyunk.

2020. dec. 14. 20:44
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
A média eddigi pánikkeltése után csoda, ha az emberek nem bíznak az egészben? Azzal,hogy az elején elkezdték nyomni a nagy mindmeghalunkmaraggyotthonaluggymaszkban hisztit, aztán kiderült, hogy ja mégsem halunk ki, elérték a teljesen ellentétes és érthető leszaromnincsvírus hatást. Talán már az elejétől nem így kellett volna ezt kezelni, hanem józan döntésekkel és kommunikációval.
2020. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
20:44: én biztosan beoltatom magam. Aki meg nem, az felőlem úgy kapja el, és úgy fetreng vele, ahogy akar. Kellemes szórakozást nekik!
2020. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5./ Jól teszed,melléktünetek azért lehetnek.
2020. dec. 14. 21:24
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Minden vezető országban elkezdték beadatni, szóval ezek szerint együtt hülye az egész világ. Velem együtt, sőt, én a szezonálist is beadattam! Akkor most dupla adag gyilkos nanobotos écet kapok?
2020. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
5-7-es viheted az enyémet is
2020. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Amit eddig be akartak adni, azt már beadták a kötelező gyerekkori oltások alkalmával. Sőt, a rendszerváltás előtt még SZOVJET vakcinákat kaptak a gyerekek, szóval aki úgy érzi, hogy átszellemül a nagy orosz anyaföldről szóló dalok hatására, az kezdjen vigyázni!

Победа, товарищи!

2020. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Nyomás van a médián. És igen kB 20% adná be magának.

De az mondjuk nem segít hogy leadták hogy négy pfizer beoltottnak is lebénult az arca újabban ugyanis boldog-boldogtalan ezzel dobálózik.


Még amúgy is a kormány előfoglalt 12 millió adagot, azt valahova csak le kell passzolni.

2020. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!