Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy az...

Miért hiszik azt hogy az összes covid kérdést egy ember teszi fel? Én mikor először feltettem kérdést, már 3-4 előttem kérdező kérdésein felhúzták magukat, és nekem ugrottak.

Figyelt kérdés
Utána is volt sok covidról kérdező akiknél válaszoltam is, ott is láttam hogy nekik ugranak. Mindig azt hiszik hogy egyetlen emberrel beszélgetnek. Ez miért van?

2020. dec. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert mind a két szélsőséges oldal:

- vírusfetisiszták

- 5G, nanobot emberek


Azt hiszik, hogy csak az ő oldaluk igaz, és egy szűk kisebbség az, akik elhiszik, hogy létezik a vírus, de nem tartják aranyosnak a korlátozásokat

2020. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki beírta, hogy egy nap ugyanazzal a témával kapcsolatban feltesz több tucat kérdést. Ezért gondolják sokan
2020. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 Ez hol van, melyik kérdésnél?

És ha valaki ilyet ír, az azt jelenti hogy senki más nem ír ki kérdést?

2020. dec. 15. 13:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Több tucat egy nap az nagyon sok. Én van hogy feltettem 2-t, az is lefárasztott, az az iszonyú sok buta hozzászólás.
2020. dec. 15. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fideszesek tevkepzete. Csak ket ember van itt husz-husz accountrol.
2020. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!