Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kis darab papírzsebkendővel...

Kis darab papírzsebkendővel nem nehéz egy kicsit ablakot lepucolni?

Figyelt kérdés
[link]

#Karácsonyi házimunkák
2020. dec. 26. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Novák asszonyság ehhez nem ért, ehhez SEM.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Látod!A látszatra sem adnak a látszatpolitikusaink.
2020. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kisminkelve,és a drága sídzseki sem hiányzik + a pici zsebkendő az igen.

Sajnos a cseléd nem látszik a képen.

Ő tud választani,otthon is van,és pénze is van.Ennél több nem is kell.

2020. dec. 26. 21:58
 4/26 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, nem kellene ennyire villogtatnod, hogy még életedben nem pucoltál ablakot.

Segítek kicsit. Először az ablakot le kell mosni. Aztán ezt a vizet le kell róla szedni, ezt lehet törlővel vagy vízlehúzóval, ablaktisztító élapáttal is tenni. Majd ezután az ablakot lehet egy egyszerű törlővel, papírral, újságpapírral és ecetes vízzel vagy manapság ablaktisztító folyadékkal áttörölni, hogy foltmentes legyen. Ehhez nem kell több, mint annyi papírtörlő amekkora éppen a kezében van - de az amit használ, egy eleve erre készített neves ablaktisztító kendő a kép alapján.

Amúgy pont nincsen kisminkelve és egy szimpla dzseki van rajta. lehet hogy neked ott sorjáznak a dzsekik a szekrényedben, egy síeléshez, egy az utcára, egy kirándulni, egy meg a kistököm tudja mire, de a normális ember azt a dzsekijét használja ha hideg van, ami dzsekije pont a hidegre jó.

2020. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Megfelelő mennyiségű pézsével lehet ablakot pucolni, csak lassú lesz és szar.
2020. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
A 4--es sem sokat pucolt ablakot! Így nem lehet ablakot pucolni. Nem a drága dzseki a baj, hanem az, hogy ilyen hidegben kiint próbál ablakot pucolni. A folyadék azonnal ráfagyna az ablakra.
2020. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
#6 Csak tudod Budapesten és környékén ezekben a napokban 8-12°C között volt a hőmérséklet. A dzseki alapján akkor biztosan ennél hidegebb volt, de hogy ma hajnalig sehol nem volt fagy ezen a környéken az tuti. De sebaj, lehet újabb hülyeséggel próbálkozni.
2020. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

4./Nekem nincsenek cselédeim,mert mindent magam csinálok.

Egyébként én úgy szoktam,hogy lemosom ecetes lemosóval,majd lehúzom az ablak

lehúzó gumival.Gyönyörű lesz.Ha esetleg kell utána igazítani,akkor ujságpapírral még javítom.Propagandavideó nevetséges,osztják az észt.

2020. dec. 27. 09:05
 9/26 Micimacko67 ***** válasza:

#7, biztos vérprofi vagy ablakpucolásban, s a környezetemben élő nők meg amatőrök, de én még egyet sem láttam aki kintről pucolta volna az ablakot...

Márcsak azon egyszerű okból kifolyolólag sem, hogy az ablakokat kívül-belül szokták pucolni...

S bentről mind a két oldalhoz hozzá fér...

Te nem így gondolod?

Maradjunk annyiban, hogy ez egy nem túl realisztikus propaganda fotó lett...

2020. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Azt látom te is érzel ebben valami különös irányvonalat.

Novák mostanában próbál közeledni a néphez.Lehet úgy érzi eltávolodott.

2020. dec. 27. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!