Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy előbb utóbb az EU szövetségi köztársasággá váljon?

Figyelt kérdés
Vagy előbb esik szét, mint hogy ez megvalósulna

2021. jan. 7. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Most gondolj bele mennyire különbözőek a tagok. Lehetetlen lenne.

Most gondolj bele, el tudod képzelni a Görögöket meg a Finneket egy országban? Én nem. Teljesen mások.

2021. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nincs realitása a dolognak.
2021. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én eltudom képzelni, támogatnám is viszont jelenleg nagyon alacsony a támogatása, a közeljövőben én se találom valószínűnek. Nyilván ez az emberi értelmi szint egyel magasabb fokozata lenne ahova még nem jutottunk el.
2021. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább európai konföderációvá fog fejlődni,ahová oroszországot is fel fogják Oroszország megkerülhetetlen pilitikai és gazdasági erő európában, muszáj szorosabb együttműködést kialakítani vele.Mielőtt még jobban összeállna az agresszíven terjeszkedő kínával.
2021. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Valozinűleg igen. 80 éve még Világháboruztak a tagok. Jelenleg létezik schengen, közös pénznem, és folyamatos a jogharmonizácio. Ez mellet Europának hatalmas területű és népességű országokkal kell versenyeznie, Kina, USA, India, Brazilia. stb. Ha nyugat europa nem akkar sulytalanná válni mindenkép valami ilyesmi lesz. A semmiért nem hiszem hogy lemondanának a vezető helyről a világban.
2021. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Felejtsd el nyugodtan ezt egy olyan közegben, ahol a "szövetségesek" 7/24-ben egymást figyelik gyanakodva és azon mesterkednek, hogy kitől, milyen jogcímen vonathassanak meg bármit is, ami alapfelállásban járandóság lenne. Bizalmatlanságra, korrupcióra, mások belügyeibe való folyamatos beavatkozási kísérletekre, (olykor nem is annyira visszafogott) terrorra nem lehet építeni semmilyen szövetséget. Idő kérdése csak, hogy szétessen ez a hamis mázon összevissza csúszó-mászó romhalmaz.
2021. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!