Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki a legszimpatikusabb gonoszt...

Ki a legszimpatikusabb gonosztevo az alabbi szemelyek kozul?

Figyelt kérdés
Kivel tudsz a legjobban azonosulni? ki az akire a legjobban felnezzel es csodalsz?

2021. jan. 19. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Merkel, mivel ő az egyetlen a listán aki nem gonosztevő.
2021. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Darth Wader, mert a végén helyén volt a szíve és az esze. :)

https://www.youtube.com/watch?v=zhrWp5F9efM

2021. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Adolf Hitler. Miért? Mert képes volt felépíteni egy hatalmas birodalmat, ha nem is az 0%-ról, de maximum 1%-ról. Képes volt rengeteg emberre hatni és maga mellé állítani. Például Sztálin vele ellentétben, egy zsarnok volt, aki ellen a saját népe is lázongott, viszont Hitlernek, volt egy olyan képessége, ami miatt, mindenkit maga mellé állított.
2021. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Soros és Merkel nem illik a listára, viszont Orbán neve kifejezetten hiányzik!
2021. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Én Adolf Hitlerre nézek fel a legjobban, Vele tudok csak azonosulni. :)

Felépített egy hatalmas nagy és erős birodalmat, mindent megtett a népéért, jobb életszínvonalat hozott el az embereknek, rengeteget küzdött és nem adta fel a harcot soha!

Nagyon kitartó és bátor ember volt.

Rengeteg rossz dolog történt Vele élete folyamán, például fiatal korában már az első világháborúban is küzdött a hazájáért és súlyosan megsebesült, majdnem meg is halt. :(

Gyermekkorában verték a szülei- pont úgy, mint engem, már csak ezért is együtt érzek Hitlerrel.

Mindennek az ellenére hatalmas dolgokat ért el és bármilyen hihetetlen is, jó tettei is voltak: például foglalkozott állatvédelemmel és dohányzásellenes kampányt is folytatott.

Akiket szeretett, azokért az emberekért pedig bármire képes volt.

Erről bezzeg nem szokás beszélni...

És még festeni is szépen tudott! :D


Nekem Adolf Hitler a Példaképem, minden rossz ellenére is.

Nyugodjon békében! ♡

2021. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Bill Gates én feltettem volna azért a listára. Bár nem rá szavaznék, mert egyáltalán nem szimpatikus, de gonoszságban az élen van. Különösen ha megkérdeznék azokat az afriaki családokat, akik az ő alapítványának oltásai miatt vesztették el a gyerekeiket.
2021. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!