Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm betört egy...

Egy ismerősöm betört egy házba.A tulajdonosa magas nyomravezetői díjat szabott ki.Mikor fogom megkapni?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőst felismertem egy rendőrségen levő biztonsági kamerás videófelvételen, amint egy környékbeli jómódú vállalkozó házába betör. Pénzt és értékekwt vitt el amit egyedül eltudott.

Nem árultam volna el hogy ő az a felvételen, elvégre semmi közöm hozzá, de nagyon nagy szarban vagyok és a tulaj kiìrta a környéken hogy magas(többszázezres) nyomravazetői díjat ad. Mellékesen ez az ismerős már nekem is tört borsot az orrom alá rendesen, többször àtvert nagyobb összegekkel, igazából sajnàltam, sajnàlom, de a lakhatásom forog most kockán a koronavírus miatt nem tudok a szakmámban dolgozni nagyon lecsúsztam. A kilétem nem tudódik ki, de az ügy most abban a státuszban van hogy vizsgàlja a rendőrség épp a helyszínelési adatokat elemzik haj, dns stb.(mondjuk ezekben nem nagyon hiszek) A felvételen szerintem egyértelműen felismerhető. Mikorra várhatok pénzt ebből? Rá se mertem kérdezni, közben lassan kilakoltatnak. Dolgozok, de amit találtam munkát nagyon nem fizet.



2021. jan. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szokták kifizetni....
2021. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
El kell menni táppénzre.
2021. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tàppénzre a Covid alatt? Mi az hogy nem szoktàk kifizetni , ez mit takar?

Ezen az oldalon újabban egy értelmes vàlaszt se làtni...

2021. jan. 30. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha gyorsan segítesz neki, talán megkapod. Lehet más is felismeri.
2021. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz ebből pénzt látni. Ilyenre még nem volt példa.
2021. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló. Igen màs is felismerte, de utànam jelentkezett àllítólag. Nyilvân A nyomravezető én voltam elsősorban főleg hogy sokat tudok róla mert régebben jóban voltunk nagyon és akkor is voltak már sötét dolgai...
2021. febr. 6. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lesz nálad a pénz mert a társad be fogja vallani hogy te is részt vettel vele a betoresben
2021. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.-es túl sok filmet néztél szerintem..😃 Inkább natúr nem adják oda a pénzt mert nem lesz

az egész ügyből semmi, ezt is megússza mint a többit, ismerve a magyar rendőrséget.

2021. márc. 13. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Igen túl sok filmet néztem


De ha valóban ártatlan vagy akkor elnézést kérek

2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!