Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz-e valaha olyan élet mint...

Lesz-e valaha olyan élet mint ami '19 végéig volt?

Figyelt kérdés
Vagy a jelenlegi helyzet és korlátozások örökre a nyakunkon marad?

2021. febr. 2. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Lesz.
2021. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Xd
2021. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne is mondd... Már nekem is ki van a tököm ezzel az egésszel. Szerintem kijelenthetjük, hogy itt már nem csak a járvány van a háttérben. Nekem ez a mondat akkor játszódott le először a fejemben, amikor bevezették az esti kijárási korlátozást. Este jobban fertőz a covid, vagy mi értelme volt ennek úgy igazándiból? Nekem ez már gyanús...


Egyébként szerintem nyár elejére ki fog derülni, hogy országosan, vagy nemzetközileg mi folyik a háttérben (ha folyik valami más még a víruson kívül). Hiszen várhatóan addigra be lesz oltva mindenki, ha ugyanolyan gyorsan haladunk, mint most. Ebben az évben még biztosan téma marad ez az egész jelenség valamilyen formában (jobb esetben az év második felétől már csak beszélni fognak róla), de ha nincs semmilyen más politikai, vagy gazdasági tényező a háttérben, akkor 2022-re teljesen visszakaphatjuk az életünket.


Addig úgy védekezhetünk ez ellen az egésztől, hogy próbáljuk így tovább élni az életünket és nem pánikolunk. Magamon és a körzetemben lévő embereken azt érzem, hogy ha nem pánikolunk, akkor az immunrendszerünk is hatékonyabb. Nem tudom, hogy ennek van-e tudományos tartalma, de nekem tényleg úgy tűnik, hogy a stresszelő, pánikoló emberek hamarabb betegszenek meg.

2021. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy jó ideig nem lesz. A korlátozások alatt felgyorsul az amúgy is bekövetkező gazdasági és társadalmi amazonifikáció, ami annyit jelent, hogy a teljes életünk az internetre fog költözni. Ha vállalkozást akarsz alapítani, azt csak az interneten fogsz tudni, ha barátokat akarsz, játszanod kell, ha munkát akarsz, az interneten találsz remote job -ot, ha párkapcsolatot akarsz, akkor meg sikeresenek kell lenned a tinderen/instagrammon.


Ez jól is hangzik, csak annyi a gond, hogy az interneten mivel a távolságok sokkal kisebbek, sokkal kevesebb sikeres ember számára van hely, tehát gyakorlatilag a társadalom alsó 95% -a ki fog esni. Sajnos viszont az emberek ezt még egy jó ideig tagadni fogják, mivel az kényelmesebb nekik.

2021. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Simán lehetne csak meg kell szüntetni ezt a sok értelmetlen korlátozást.
2021. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Az esti kijárási tilalmat csak télen lehet fenntartani, amikor hideg és sötét van.


Ha meleg és világos van este, akkor lázadás lesz, ha fenntartják.

2021. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen, csak minél többször kell megkérdezni, akkor lesz. :D Most komolyan szerinted látja valaki a jövőt?
2021. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, csak annak örülök, hogy talán már nem lesz az a könyöklősdi, mint a vírusnak nevezett izé megjelenése előtt volt.


Borzasztó egyenlőtlenségek voltak, akinek valamije is volt, az verte a mellét a facen és más felületeken.

2021. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Hármas nem értem, miért lett lepontozva.
2021. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
8: Az eddigi életed csak a kezdet volt. Nem láttál még igazi egyenlőtlenséget (ami majd a nyitás után lesz). Illetve azok a férfiak akik Tindereznek, már most belekóstolhatnak a jövő munkaerőpiaci viszonyaiba.
2021. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!