Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha családpárti vagyok és...

Ha családpárti vagyok és hiszek a nemzeti értékekben, kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg a Fidesz tökéletesen megtestesíti ezt a politikát, csak az a baj, hogy ott a korrupció, pedig ha nem lenne, alapelvekben egyetértenék a politikájukkal, mert lehet köpködni őket, de azért elvitathatatlan, hogy a családtámogatásaik és családpolitikájuk, meg hogy nemzetek Európájában gondolkodnak az valóban jó elgondolás.


Szerintetek a Mi Hazánk ezt képes folytatni? Ők jobbak lennének?



2021. febr. 7. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

A Fidesznek jók a kezdeményezései.

Amit én hiányolok az a negatív SZJA.Ha azt bevezetnék, akkor az "egyszerűbb" emberek tudnának részesülni a családtámogatásból, nem csak a jól kereső diplomások, vállalkozók.



A Jobbik is családbarát, csak az a baj,hogy ők meg összeálltak az MSZP-vel, meg a DK-val.


Szerintem a Mi Hazánk sem családellenes.

2021. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező!

Látom buzgón mesterkedsz azon, hogy ezeket fényezd. Az álságos fideszt már nem tudod jó színben feltüntetni, mert ami "jót" csinálnak, az is csak kamu, a "mihazánk" pedig azzal járatja le magát, hogy dörgölődzik elvtelenül a fideszhez.

2021. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
A DK-ra szavazz, ők támogatják a roma családokat!
2021. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Negatív SZJA az eléggél lehetetlen, de nem rossz ötlet. A 4 gyerekeseknek már nem kell SZJA-t fizetni, illetve rengeteg támogatást igénybe lehet venni családosként. Az előző MSZP kormánynak nem volt családpoltikája, soha egy intézkedése nem szólt a családok mellett. Sosem értettem, hogy miért.

Így, ha neked a család a fontos, akkor Fideszre szavaz, mert neked az az érdeked.

2021. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

"A DK-ra szavazz, ők támogatják a roma családokat!"


Miközben a felcsúti vajda rejtett erőtartalékai ezek.

Igaz Gyurcsi is büszkélkedett az "Én is roma vagyok!" táblával a nyakában.

2021. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

4#


De, volt az MSZP-nak, csak az volt vele a baj,hogy nem teljesítmény alapú volt.

A cigányoknak a zsebét tömték vele.Kvázi ők szoktatták rá őket a "megélhetési gyermekvállalásra".

2021. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#2 itt csak te vagy buzgó mócsing
2021. febr. 7. 13:31
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

7-es!

A "buzgón" azt jelenti, hogy szorgalmasan. Te meg azt hitted, hogy a nemi hovatartozásod firtatom?

Ejnye ejnye!

2021. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
a mi hazánk az csak arra van,hogy ha bejutnak 22ben a parlamentbe és a fidesz bukja a 2/3ot,akkor a mi hazánkkal által megmaradjon neki a szavazásoknál.
2021. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Korrupció

Legalább ekkora volt a korrupció a balodali kormányzások alatt, csak az EU-s alapoknak alig egy ötödét hívták le.

Ebből ugye kevesebb "csurrant".

Lásd:

"Nincsen sok választás. Azért nincs, mert elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. (...) Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz. Annyival vagyunk túl az ország lehetőségein, hogy azt el sem tudtuk korábban képzelni."

2021. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!