Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tartózkodtál már az utcán...

Tartózkodtál már az utcán kijárási tilalom idején?

Figyelt kérdés
Megállítottak? Vagy látott rendőr? Mit mondtak? Mennyire veszik szigorúan? Ha látják, hogy mész valahová, megállítanak, vagy csak ne bandázz senkivel?

2021. febr. 8. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, munkából hazautazás miatt. Budapesten 3x is megállítottak, de nem volt semmi, mert nálam volt az igazolás. De amint kiértem Budapest közigazgatási határán túlra, egy darab rendőrt se láttam az utcán, simán lehetne kint járkálni, hacsak nem jelentenek fel, nem lesz semmi következménye.
2021. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Soha mert nem szabad
2021. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de rendőrök a környénünkre kB szökőévente járnak úgyhogy nem volt gond.
2021. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, haveroméknál ittam államvizsga után, és 20:20-kor értem haza😱😱 és még maszkot sem hordtam az üres utcán 🤣🤣
2021. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, többször kivittem a kukát, egyszer havat lapátoltam. Jött arra rendőr, látta hogy a kukát vonszolom, továbbment, nem tudom amúgy megállt volna.
2021. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Most jönnek hamarosan a mínuszok, felhő nélkül csillagos ég nagy egy napon belüli hőingadozás száraz levegő nem annyira nagy gond hogy este nem lehet kimenni a mínusz 10-be. DE ez csak kb 1-2 hét lesz, utána kérjük szépen az esténket. Nem csoportosulunk csak kell nekünk az este az immunrendszerünk rekreációnk miatt, különben nem gyártunk semmit, köszi.
2021. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Persze. Heti szinten sétálok haza a barátnőmtől, aki 10 háznyira lakik tőlem. Senki nem állított meg még, pedig november 11-e óta ezt csinálom.
2021. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Voltam kint többször is, engem nem állítottak meg. De a budapesti cimbik mondják, hogy ott nagyobb a szigor. Ez egy 1500 lelkes település, csak annyit veszünk észre, hogy nincs kocsma, és maszk kell a boltban. Kijárási tilalom?


De Kérdező, ha annyira akarod a büntetést jelentsd fel magad, ahogy Dúró Dórika is tette :D

2021. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Éjszaka néha járunk hibaelhárításra kocsival, amin nincs semmi cégjelzés. Soha senki nem foglalkozott velünk.
2021. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Többször voltam vadászni párommal (de csak neki van igazolása), emellett barátainkhoz is eljárunk vacsizni és olyankor ritkán érünk haza 8 előtt.
2021. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!