Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi idézetről: "A politikusoknak feladatot kell adni, nem pedig hatalmat! "?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik.
2010. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak ha elmondom, hogy kitől idéztem, akkor már lehet nem fog tetszeni.
2010. aug. 16. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Most attól, hogy Szálasi nem egy közkedvelt figura, még nem válik hülyeséggé minden hang, ami elhagyta a száját. Ostoba beidegződés, hogy akit a történelem negatív figurának könyvel el, azt mindenestül utálni KELL.
2010. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább golyót adnék nekik.
2010. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

/első vagyok/

Kezd felértékelődni akkor a szememben Szálasi.

2010. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szálasit ám elég sokan félreimserik. Nem volt reálpolitikus. Meg volt győződve, hogy ő a Kárpát-medence messiása, ezzel együtt az járt, hogy mindig idealista volt, sokszor a kortársai sem értették benne ezt a hatalmas fanatizmust, és hogy nem midnig járt a Földön. Szóval nem úgy kell elképzelni, hogy egy véresszájú nyilas gazember volt. Annyira meg volt győződve, hogy ő a messiás, hogy elfogása után felajánlotta, hogy részt vesz az ország újjáépítésében.
2010. aug. 16. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Van igaz ebben az idézetben.Szálasival szerintem pont az volt a baj amit írtál kérdező.Ha nem lett volna annyira idealista sikeresebb politikai karriert is befuthatott volna.(Ez csak az én véleményem.)
2010. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bumbi02 ***** válasza:
53%
jó idézet:))független kitöl származik:)
2010. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

amit leírtál róla az jellemzi, hogy miért nem volt jó politikus!

hú de le fognak itt pontozni :D

2010. aug. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Pláne még Rákosival is lepaktált volna! :DDDDD
2010. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!