Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lenne annyira népszerű...

Miért lenne annyira népszerű Karácsony Gergely, ha indulna miniszterelnök-jelöltként?

Figyelt kérdés

Jelenleg Jakab Péter a legnépszerűbb az eddig bejelentettek közül, de talán Karácsony is indulhat, legalább is pedzegetik, és mérések szerint ő népszerű. Ezzel kapcsolatban két dolgot nem értek, ha ez igaz:


1) Miért indul, ha egyszer főpolgármester? Örüljön annak a pozíciónak.


2) Miért népszerű, amikor eddig főpolgármesterként 1,5 év után tulajdonképpen semmit nem tudott felmutatni?



Felmerül még Máeky-Zay neve is, őt sem értem miért szeretik annyian. Csak azért lett ismert a neve, mert egy kisvárosi időközi választáson nyerni tudott, miután 4-en beálltak mögé, de semmi köze sztem az országos politikához. Olyan jelölt lenne releváns, aki jelenleg is az OGY tagja szerintem.



2021. febr. 27. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Remélem az összes képviselőt elvisz a kovid. Most is van fennt egy. Akkor már a hatalom már nem számít.

[link]

2021. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Karácsony egy médiatermék. Tény, hogy magas és jól néz ki, a szemüvege pedig amolyan értelmiségi megjelenést sugall, de sem Zuglóban, sem a Fővárosban nem tudott kézzel fogható eredményeket felmutatni. Ugyanezért nyomatják Kunhalmit is, mert olyan helyes és cuki. Hogy síkhülye, az már egy más kérdés. :)

Amúgy nekem is feltűnt, hogy ha a baloldal véletlenül egyszer nyer valaki (akár parlamenti-, akár önkormányzati választáson), azonnal felkapja a ballib média (pl. az ATV) és próbál sztárt csinálni belőle. Így volt ez Tétényi Évával is, most pedig épp Márki-Zay van soron. Agyba-főbe szerepeltetik, pedig súlytalan. A Fidesznek több tucatnyi hozzájuk hasonló polgármestere, vagy egyéniben győztes parlamenti képviselője van, mégsem folyatják őket a csapból is. ...de hát tőlük ennyire futja: szinte fejből fel tudják sorolni az összes nyertesüket, aztán megpróbálják a sokszorosára nagyítani őket. :)

2021. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű. 2010 előtt nem töltött be kormányzati tisztséget Karácsony, így jobban el lehet adni.
2021. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 ugyanezt látom én is. Ha van egy használható emberük, aki valaha nyert valami jelentősebbet, azt akarják mindenütt indíttatni. Ennyire nincs emberük? Karácsony volt 2018-ban is a jelölt, ő volt a főpolgármester jelölt is, azt megnyerte, most megint indulna? Semmi értelme, meg már kicsit vicces is.
2021. febr. 27. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Megjelenés. Ahogy Demszkynél, aki semmit sem csinált 20 éven át.
2021. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%

Karigeri olyan napközis kinézetű, és mivel anno nem volt tagja a böszme-kurmánynak így könnyebben el lehetne adni mint a böszmét, vagy Dobrevá Klárovát.

Jakab is megosztóbb, mert szöveg az van, csak éppen a viselkedése olyan mint aki nem 100-as.

2021. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!