Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet hogy majd fizetős lesz...

Lehet hogy majd fizetős lesz az oltás?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, erős gazdasági verseny van a vakcina piacon. Mintha most mérnék fel, hogy melyikre nagyobb a kereslet. Az nem lehet, hogy emiatt (haszon) majd fizetős lesz az oltás? A másik ami még messzire mutat, hogy egyik fajta oltásról át lehet-e majd térni a másikra, amelyik nagyobb védettséget ad?
2021. febr. 27. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oh és miért nem élveznek elsőbbséget oltásnál a gyári dolgozók, a vendeglátósok? Talán akkor a gazdaság vendéglátás sem lenne ennyire megroppanva. Vagy nem?
2021. febr. 27. 18:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Világjárvány: nézed te az arányokat? Adott ország/település lakossága vs aktiv fertőzöttek száma?
2021. febr. 27. 18:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Ingyen se kell a népnek
2021. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül bánnám,ha fizetős lenne.

Normálisan kivizsgálva oltás előtt,egy teszt sem ártana azért.

Akkor is fizetnék érte,ha csak tünetet enyhít,tehát nem kerülök kórházba,satöbbi.

Normális körülmények között (nem tömeges oltóponton,ahol mindenki összefertőzhet mindenkit),normális időpontban.

+Én vàlaszthassam meg háziorvosom és kezelőorvosaim iránymutatásával,melyik lenne a megfelelő.

Valahogy így képzelném el az ideális körülményeket,szóval igen,én fizetnék érte.

+Ami ingyen van,az embereknek általában nem kell,majd a 50ropi lenne,lehet rohannának érte.

2021. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!