Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tapasztaljátok, hogy aki kéri...

Tapasztaljátok, hogy aki kéri az oltást, vagy akár csak gondolkodik rajta, azt egyesek kapásból lefideszesezik? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, de azért magasról és vastagon tojok az ilyen nyomoroncokra.
2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Baromira távol áll tőlem a Fidesz, be vagyok oltva. Viccesek ezek a vírustagadó nyomorultak akik szerint OV szavait iszom és a hősömnek tartom, mert egy birka vagyok :D
2021. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sok ilyen van sajnos...
2021. márc. 4. 20:45
 4/7 anonim válasza:
2. vagyok. Az előbb olvastam egy konteós insta oldalon kommentben, hogy őt folyamatosan lelibsizik ha arról beszél hogy nincs vírus. Az én tapasztalatom szerint épp a 'libsi' ismerőseim (beleértve magamat is, ha már :D) azok akik oltáspárti, tudománykedvelő emberek, és a legbutább konzervatív ismerőseim azok akik minden szar álhírt benyelnek a Facebookon. Szóval fura ez, mert én fordítva látom
2021. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én instát szinte sose használok, a kormánypárti idősebbek pedig, akiket ismerek, azok már csak azért is beoltatják magukat, mert OV most azt kéri, ezzel szemben csomó fiatalabb ismerősöm hallani sem akar az oltásról. Nem mind konteós, sokak egyszerűen csak bíznak az immunrendszerükben, azért ezt megjegyezném. Én inkább azt tapasztalom most, hogy sokakat teljesen elvakít az OV-fóbia, és abszolút nem tudják realizálni, hogy ennek most tényleg nem a kormányhoz van köze. Akárki az oltás mellett szól, rögtön jön, hogy na már ő is fideszes / megvették / birka (ezt én a face-n figyeltem meg).
2021. márc. 4. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellenzéki vagyok, oltatom magam, nem vagyok vírustagadó.
2021. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobbik párttal szimpatizáló fiatal vagyok. Be fogom magam oltatni. Számomra ez nem pártpolitikai kérdés, de sajnos én is ezt tapasztalom amit a kérdező állít.
2021. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!