Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy Április 4.-ét...

Jól látom, hogy Április 4.-ét már csak néhány elvakult kommunista tartja felszabadításnak, a legtöbben viszont megszállásnak?

Figyelt kérdés

Még a centristább emberek is megszállásnak tartják. És valljuk be, nyilván igazuk van, mivel amit a Vörös hadsereg nevezetű pokolbéli átok művelt itt Magyarországon, azt mindennek lehet nevezni, csak nem "felszabadításnak", hiába voltak a németek is megszállók.


Jól látom, hogy a "felszabadítás"-narratíva (hál' Istennek) kihalófélben van?



2021. márc. 8. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

#10


Hát ja, mondjuk én szerencsére nem éltem abban a rendszerben egy percet se, de jót nem tanultam, se hallottam róla, mondjuk van akiknek bejött, de hogy igazságos nem volt az, az tuti...

2021. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

Minden rendszernek vannak haszonélvezői és azok, akik elhiszik mindazt, amit hirdet. Ők okkal kacsingatnak vissza rá. 1945 után tömegek hittek benne, későn józanodtak ki, hogy valójában mit is jelent.

2021. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne megszállas, te buta?
2021. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
#13 Talán mert itt voltak 40 évig és ők diktálták az iramot?
2021. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát még jó hogy itt voltak. Legalább vigyáztak ránk. Nem is volt ennyi disszidens meg pávakölök.
2021. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ha megjártad volna Recsket meg a Hortobágyot, nem írnád ezt a blődséget :D

2021. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Ma már beszélhetnek nyíltan a történészek.
2021. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Felszabadítas konkrétan a gettóban őrzött gyilkolt zsidóknak volt

De jó részükről hamar kiderült, hogy amúgy kapitalista osztályellenségek, szóval nagy nyertesek nem lettek.



De mondjuk egy mégoly brutál elnyomás is jobb, mint hadszíntérnek lenni.

2021. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!