Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem túlzás már ez a sok vírus...

Nem túlzás már ez a sok vírus hír?

Figyelt kérdés

Nagyon sok vírus hír van.

Vagyis fb-n a híroldalak csak azokat osztják.

Néha egy kis orbán gyalázás/ fényezés aztán gyalázás a kommentekben.


Ennyi?


Nincs más hír?


2021. márc. 14. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne fb-on olvass híreket és gond megoldva.

Egyébként amikor az ausztrál bozóttűz volt, akkor azzal volt tele minden, amikor az amerikai választások, akkor azzal, stb. Most épp ezzel, mert ez az, ami az egész világot foglalkoztatja.

2021. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én már megszoktam.Az lenne a furcsa ha nem olvasnek valamit erről a mese vírusrol
2021. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A bozóttüzet eloltották a választásnak vége lett.

Ez a vírus meg 1 éve megy és még megy tovább.

És mindig ezek a hírek.


Inkább csináljanak egy virus.hu weboldalt gyűjtsék össze ott

2021. márc. 14. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Már nagyon régen túl sok. Én már csak egy híroldalt nézek át, naponta egyszer, este, hogy azért tájékozódjak. TV híradót sem nézek, meg semmi ilyesmit. Fel nem foghatom, hogy mások hogy bírják ki, azt, hogy naponta 100x a pofájukba tolják a riogatást (mert bizony a tippelgetésekkel teli, teljesen hitelüket veszett szakértők véleményét szajkózó, egymásnak ellentmondó "hírek" nálam ez a kategória).
2021. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"A bozóttüzet eloltották a választásnak vége lett." A vírusnak is vége lett? Eltűnt?
2021. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Naponta annyi vakcinás vírusos hír van mint a többiről összesen
2021. márc. 14. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen, túlzás. Én a rádiót is ki szoktam kapcsolni, amikor a híreket mondják. Nem érdekel a koronavírus.
2021. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unalmas volt már a migránsozás,elcsépeltté vált.végre találtak valamit ami érdekes és új,ez ki is tart a választásokig.
2021. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De. De pont ezért nyomják.
2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Kapcsold ki a tévét, ne olvass híreket, probléma megoldva. Hozzáteszem, a többségnek is ezt kellene tennie, mert ezek a portálok ebből nyerészkednek. Már, amikor elkezdődött ez a cirkusz, akkor csinálták a legnagyobb hisztit, ott már tudtam, hogy jó, H1N1 újratöltve, mert akkor is ez ment. Undorítóak! S az a szomorú, hogy az emberekkel mindent el lehet hitetni, amikor bemutatnak a hírekben egy kórházat, állítólagos Covidosokkal, s kiderül, hogy egy 5-6 évvel ezelőtti képet vágtak be, más kórházból.
2021. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!