Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az influenza elleni oltást...

Az influenza elleni oltást miért nem tették kötelezővé, miért nem zsarolták vele az embereket?

Figyelt kérdés
Amikor felhozom valahol azt, hogy az influenza miatt érdekes módon nem szokás bezárni mindent, meg lekorlátozni a szabadságot, akkor avval jönnek nekem sokan, hogy az influenza az más, mert az ellen van védőoltás. Egyrészt, hiába van, mégis rengetegen belehalnak. Másrészt pedig, és itt a lényeg, avval miért nem zsarolták soha az embereket? Miért nem helyezték soha kilátásba, hogy aki nem oltat, az nem utazhat majd, nem mehet rendezvényekre, éttermekbe ésatöbbi?

2021. márc. 18. 08:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a kedvenc vírustagadóm Dr. Lenkei Gábor, aki mellesleg szcientológus.

Hát hogy nem lehet megbízni egy szcientológusban? :)

2021. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Mai hír, hogy elhunyt a tanzániai elnök, aki erősen vírus- és oltásszkeptikus volt. Nyilván ez is csak véletlen. Természetes halált halt, idegenkezűség szóba sem jöhet.
2021. márc. 18. 10:07
 33/39 anonim ***** válasza:
46%
Ez irónikus, mert valószínű pont, hogy COVID-os lett. 2 hétre eltűnt, beteg volt, aztán meghalt, és (gondolom, hogy ne legyen túl égő, hogy COVID-ban halt meg) azt mondták, hogy szívelégtelenség.
2021. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
33: Nyilván nem fogják bemondani, hogy valószínűleg elintéztették.
2021. márc. 18. 10:17
 35/39 anonim ***** válasza:
51%
Megint egy nagyon "okos" kérdező, mindenre is van válasza
2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
55%

"Nyilván nem fogják bemondani, hogy valószínűleg elintéztették."


Erre már tényleg nem lehet mit mondani. :)


Figyelj, én tudok csukott szemmel is vezetni. Ha sikerül valahogy eljutnom A-ból B-be akkor be van bizonyítva, ugye? Ha közben elütök valakit, akkor az nem miattam volt, amúgy is meghaltak volna valahogy, ha pedig én halok bele, akkor eltettek azok láb alól, akiknek az az érdeke, hogy rákényszerítsék az embereket a nyitott szemmel való vezetésre.

2021. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
40%

Nézzük a számokat:

- Influenzában kb 200.000 ember hal meg évente a világon

- A védekezések (maszk, távolságtartás, stb) ez kb az 1/5-ére esett idén vissza

- COVID-ban több mint 2.000.000 ember halt meg a védekezések mellett

- A védekezések nélkül ez akkor minimum 5*2.000.000 = 10.000.000 lenne


A kórházak már most tele vannak kritikus esetekkel, sorban alakítják COVID osztállyá az egyéb osztályokat, így is sok helyen nincs már szabad ágy, szabad orvos. Ha a fenti 5-ös szorzóval és a mostani 4000 kórházi ellátásra szoruló magyarral számolunk, akkor kb 10.000 ember lenne itthon aki ellátás nélkül valószínűleg meghalna.

2021. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
39%
Nekem még fertőzött ismerősöm se volt nemhogy olyan, aki kórházba vagy hullaházba került volna.(mármint Covidban)
2021. márc. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
70%
38: nekem meg egy migráns ismerősöm sincs, szóval nem hiszem, hogy probléma lenne a migráció.
2021. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!