Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A black lives matter csak...

A black lives matter csak szerintem rasszista?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint pont ezzel a mozgalommal emelik ki a faji különbségeket, pedig azt híresztelik, hogy az ellen harcolnak.


Meg lássuk be, ha az ember akinek a nyakára térdelt a rendőr fehér lett volna, senki le se szarta volna az egészet. Ez nem rasszista? Vagy ez így rendben van?


Ráadásul az összes statisztikai adat azt mutatja, hogy egyáltalán nem hal meg több fekete ember rendőri intézkedések miatt, mint fehér.


És ha mondok egy skót, zsidó, vagy japán viccet mindenki nevet, ha néger viccet mondok, akkor meg mekkora rasszista vagyok...


Ja és láttam, hogy volt már egy ilyen teljesen jogos kérdés, hogy ha a White Lives Matter rasszista, és fehér felsőbb rendűséget hirdet, akkor a Black Lives Matter nem?


2021. márc. 20. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Amerikában nagyon sok éve penge élen táncol a fekete-fehér ellentét. A BLM, hogy rasszista e azt nem tudom. Valószínű. De azt viszont tudom, hogy csak egy fosztogató provokatív csürhe akiknek nincs a világon más dolguk mint a feketék sajnáltatása. Pedig a feketék sok mindent elértek. Gyapottszedőből rablóvá avanzsáltak. Wow.
2021. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak szerinted!
2021. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Üdv az egyenlőség világában, ahol mindenki egyenlő, kivéve azokat, akik nem azok.
2021. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, most kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így :D
2021. márc. 20. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Minden értelmes ember szerint rasszista. Már a neve is az: a fekete életek számítanak - tehát a fehér életek nem?
2021. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
nem rasszista csak a szélsőjobb szerint
2021. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is azok
2021. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
A mi hazánk a rasszista.
2021. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak a magukat liberálisnak valló dogmás kultúr-balosok szerint nem rasszista a BLM.
2021. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak a fosztogató csőcselék és a térdelésző szerencsétlenek szerint nem.
2021. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!