Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jelenlegi balliberális...

A jelenlegi balliberális politikai klímában ti nem "menekülnétek" legszívesebben az USÁ-ba élni, valamelyik Déli vagy Délnyugati államba (Kaliforniát kivéve)? Fantáziáltatok már az ottani életről?

Figyelt kérdés

Így elképzelem, hogy kint élek vidéken mondjuk Dél-Karolinában, Arizónában, vagy Nevadában. Van egy házam, feleségem, és 3 gyerekem.


A haverokkal hétvégente elmegyünk a kocsmába, ahol whiskey-zünk, miközben a rádióból szól Johnny Cash, vagy kimegyünk a határba, ahol illegálisan tuningolt 60-es, 70-es évekbeli izomautókkal versenyzünk, és géppuskákkal lövöldözünk.


Otthon a pincében fő a metamfetamin egyéb bevételi forrásnak.


Az utcán sok férfi Colt-tal a pisztolytartójában jár, és cowboy-kalapot visel a fején.


Időnként kilövök egy oposszumot vagy mókust, és viszem haza a feleségnek, hogy főzze meg.


Nem létezik politikai korrektség, mindenhol mennek a néger, meleg, transzi viccek, állandóan fikázzuk a sznob San Francisco-iakat, és New York-iakat a haverokkal meg a családdal, és jót röhögünk rajta, ahogy egy Parton élő libsinek hurokba hajlik a gerince, hogy valami polkorrekt dolgot mondjon egy interjúban.



Időnként jön ilyen Country-ünnepség, ilyenkor az egész falu felvesz ilyen 19. századi, vadnyugati ruhákat, és megyünk népzenére táncolni a pajtába, közben kint bőgnek a tehenek, röfög a disznó stb.



Ti fantáziáltatok már hasonló életről? Mit gondoltok erről?



2021. márc. 22. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez most egy Wartburgos kérdés az Usa-ban? 😀
2021. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szóval redneck szeretnél lenni. Ízlés dolga.


Az mondjuk itthon is lehetsz, hiszen nálunk a Fidesz a redneck párt, Bayer meg a többi élteti a redneck-filozófiát, stb. és ők vannak hatalmon.

2021. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1


Nem, mert pálinka nélkül mit ér egy magyar?

2021. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Azt is vedd számításba hogy az olyen tolvajokat mint a fideszesek ott lelövik és elássák az erdőben. Veszély hely az nektek.
2021. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem!


Tervben is van...bocs de CA az nyugati, és az van belőve, ha az Úr is úgy akarja. :)


Tudom CA inkább liberális, de ez számomra nem zavaró, vannak ott jobboldalak is, de baloldalival is simán kijövök...

2021. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Szélsőséges jobboldaliként te sírva menekülnél Californiából. Öt perc alatt kiutálnának.
2021. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
ott is osztogatnak krumplit 4 évente?
2021. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"...közben kint bőgnek a tehenek, röfög a disznó stb."


Ezért minek amerikába menni? Nem elég neked az itthoni marhák bőgése, meg a hazai disznók röfögése?

Kapcsold be a közszolgálati rádiót vagy a tv-t és élvezheted egész nap azt, amire vágysz!

2021. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

#6


Én vagyok szélsőjobbos, te nem ismersz engem. Én jobb-közép vagyok, mint a republikánusok, ahogy nekik a melegekkel nekem sincs bajom, sőt több ismerősöm is van. Az hogy itt jobboldali vagyok, nem jelenti azt, hogy a gyűlöletpolitikában is részt veszek...


Nem veszek részt Biden elesésének a kigúnyolásában...

2021. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az utcán sok férfi Colt-tal a pisztolytartójában jár, és cowboy-kalapot visel a fején."


Azt egyébként tudod, hogy a western filmek hamis történelmet mutatnak be, és nem volt szabad fegyverviselés a városokban a Vadnyugaton? Ugyanis rájöttek, hogy ha mindenkinél fegyver van, akkor a legkisebb összetűzés is halálhoz vezethet, ezért a városban tilos volt a fegyverviselés, le kellett adni a sheriffnél addig, amíg el nem hagytad a várost.


Gun Control Is as Old as the Old West | History | Smithsonian Magazine

[link]

2021. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!