Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az utcai maszkviseletnek van...

Az utcai maszkviseletnek van bármi értelme azon kívül, hogy a hatalom játékszere?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 08:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

OROSZORSZÁG - Se maszk, se kötelező oltás! 2021.03.18.


Kevesen tudják, de Oroszországban már régóta normálisan zajlik az élet, teljesen normális kerék vágásban. Se a ruszki vakcina nem kötelező, se az oltási könyv vagy igazolás. És a mutánsokat sem kutatja senki. Az oroszok 70%-a el is utasítja a vakcinát mindemellett.


Putin orosz elnök aktuális beszéde ennek tanúbizonysága. Látható, hogy tömve a stadion és sehol, senkin nincsen maszk! Éttermek, szórakozóhelyek, fodrászok, üzletek nyitva 100%-ban!

A videóba bele kell tekerni! A 26. perctől indul!

https://www.youtube.com/watch?v=kjuzmkmWfbE

2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Ukránoknál is teljesen más a valóság, amit a média mutat. Februárban téli fesztvált tartottak DJ-kkel, tömeg, maszk senkin. Ezen kívül is voltak nagy bulik náluk. Buszos képeket is látok az elmúlt hónapokból, némelyik képen csak a buszsofőrön volt maszk, neki is csak orr alatt! :)
2021. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
És még Putint gyanúsítják, hogy diktátor... könyörgöm, ébredjen már mindenki fel!!!!
2021. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

Milyen jó is. Amerika eladta a vakcináit és kinyitottak.....az oroszok szintén.

Mi miért hagyjuk,hogy ennyire birkának nézzenek?

2021. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
TÜNTIZNI AZONNAL! Ébresztő!!! Itt a vekker, magyarok ébresztő! :DD
2021. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Amiért én nem értem ezt az intézkedést, hogy én felveszem a maszkot a 2 éves gyerekemre viszont nem tudom ráadni, sétálunk én közben szarul érzem magam mert én ,,védekezek" őt meg veszélynek teszem ki.Miközben valójában tudja az ember hogy ez csak egy látszat intézkedés,mert szemen keresztül épp úgy bejuthat a szervezetünkbe.Xarnak egy pofon.Mondom úgy hogy eddig minden szabályt betartottam de ez egy faxság.
2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%
Abszolút semmi.Csak bohócot csinálnak az emberekből és megnézik erre mit reagálnak.Ha büszkén vagy rettegve hordják egész nap a maszkot akkor jön a következő lépés
2021. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20%

2021. március 8.

"Politikai vírus" a Covid?! - Floridában már nincsen kötelező maszkhasználat, a boltokban sem! A választásoknak vége! - Értik?! Nézzék csak!


[link]

2021. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%
Pontosan, mérhetetlen kárt okoz a gyerekekben ,a fiatalokban ez a politikai akarat amelynek elsödleges célja az hogy a hatalmát, ezen belül ezt az állapotot fent tartsa ...... mert ez a maszkhordás meg a vásárlóhelyeken való mindennek az összefogdosása , és a vírus terjedése, valamint ez a fajta védekezés ami így ebben a formában vicc ..... és a vírológus úr, meg a merkely doktor mint szakavatott nem emeli fel a szavàt .... hogy ez amit a kormány művel ..... ez így baromság ...... hanem csontig benyalnak a kormánynak ..... ha egy ķórházban úgy beöltöznek ..... ahogy látjuk a TV - ben akkor az a maszk amit a Józsi 3 hete hord Bélapátfalván csere nélkül akkor az a védekezéssel köszönő viszonyban nincs ..... de ennek ellenére erőltettük..... na ezt hívom én kormányzati akaratnak amiben egy mákszemnyi szakmaiasság sincsen !!!!! ÉBRESZTŐ !!!! BIRKA MAGYAROK !!!!! BEEE....BEEE...BEEE...
2021. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Musztafa Kebab ***** válasza:
15%

9-es: imádom, amikor egy hozzád hasonló retardált minősíti a nála 5000-szer okosabbat.


8-as: ott hibázik a logika menete, hogy a nyálcseppek is olyan kicsik, hogy átmenjenek a maszk szövésén, másrészt aki tüsszent az a könyökébe teszi mindezt és nem a levegőbe.


Én ha tüsszentek letolom a maszkot és a könyökömbe csinálom nem a saját arcomba és tuti nincs ilyen ember, aki saját magát arcon tüsszenti, hogy utána csupa nyál legyen az arca.


Nem véletlen, hogy a vírus elején a szakértők nem javasolták a maszkot csak önnyugtatásra, hogy a 9-eshez hasonló idióták megnyugodjanak.

2021. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!