Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Iszlám és a zsidó vallás egy...

Iszlám és a zsidó vallás egy politikai ütőkártya ?

Figyelt kérdés

Baloldaliaknál azt vettem észre, hogy ha vitázok mondjuk arról, hogy hány nem létezik és a melegekről akkor mondom, hogy muszlim vagyok, fogadd el, hogy nekem ez a meglátásom, akkor egyből elnézést kérnek.


Másik.


Bevándorlás. Vannak bevándorlás párti oldalak, ha ott kerekedik egy vita az ellen, hogy nem kellene befogadni senkit akkor egyből ( 5-10 perc alatt tiltanak ) ugyan ez egy másik profilal ahol zsidónak adom ki magam és azt írom, hogy a zsidó vallást veszélyezteti a sok ellenőrizetlen, főként arab azaz muszlim bevándorlók jelenléte Európába , azt nem törlik.


Ez a kettő lenne az ütőkártya? Miért?


Tisztázzuk! Nem provokálok, csak évek során erre felfigyeltem és csak érdekel mások meglátása.



2021. márc. 29. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Baloldaliaknál az a lényeg, hogy semmiképpen se legyél fehér keresztény heteroszexuális cisz férfi. És ha ez megvan, akkor nyert ügyed van.
2021. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Nem teljesen helyesek a kérdés megállapításai, de nagyjából az a lényeg, hogy mennyire vagy következetes és milyen hatalmi pozícióban vagy.


Mert pl. amikor egy vallás szerint (ami isteni kinyilatkoztatás) a homoszexuális szex bűn, akkor nincs mit tenni, ez egy értékrendszer, ami viszont nem része a hatalomnak. Ellenben ha mondjuk Iránban felakasztanak melegeket, ahol az iszlám államvallás, az ellen ugyanúgy szót emelnek a "ballipsik". (Ironikus módon a jobberek meg a melegek védelmére hivatkoznak, amikor a bevándorlás ellen kell érvelni.)


Magyarországon azonban nincs olyan hivatalos értékrendszer, ami szerint a homoszexualitás bűn lenne, elméletben pedig a ugyanazon jogoknak kellene rájuk vonatkozni, ennek ellenére másodrendű állampolgárok.

2021. márc. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért másodrendű állampolgárok? Asszem csak nem házasodhatnak meg nem fogadhatnak örökbe gyereket. Ezzel az amúgy is elavult idejét múlt házasságtól meg vannak kímélve, meg a gyerektől is ezáltal a förtelmes oktatási rendszertől is.
2021. márc. 29. 11:14
 4/5 omba ***** válasza:
40%

#2, én meg harmadrendű állampolgár vagyok. Az lmbq még elvan valahogy, és kivívják a jogaikat, de én W vagyok.


Én a mosógépemmel szeretnék családot alapítai, my dear Washing machine, de elnyom ez a diktatúra. és ti is el fogtok nyomni!

2021. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanúgy fogadhatnak örökbe melegek is, csak az egyedülállóak hátrébb kerülnek a sorban, így csak cigánygyerekek jutnak nekik, a rasszista baloldalnak pedig csak ez az egy baja van.
2021. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!