Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csökken ilyen durván...

Miért csökken ilyen durván Miskolc lakosságszáma?

Figyelt kérdés
Én megértem,hogy ez egy természetes folyamat, azt is megértem, hogy rengeteg ember elköltözik akár külföldre is a több pénzforrás miatt.. Oké.. De akkor Szeged, vagy más hasonló karakterű nagyváros miért nem csökken ilyen drasztikusan? Szegeden sokkal több munkahely van? Vagy dupla bért kapnak az emberek talán? Csak azért példálózok most Szegeddel mert stagnál, egyáltalán nem csökken. Vagy akár Debrecent is megemlíthetném.. Nagyon minimálisan csökkennek évente pár száz fővel ezek a városok, nem úgy mint Miskolc, ahol évente 2ezer emberrel csökken mindig.

2021. ápr. 5. 00:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem, miért mondják, hogy nincs munkahely Miskolcon. Én diploma után 2,azaz kettő hónappal találtam a végzettségemnek megfelelő állást. Egy ismerősöm évek óta Pesten él, most költözik vissza Miskolcra, itt talált munkát, szintén diplomás. Aki akar, az talál munkahelyet.


Inkább az, hogy a versenyszférában magasabbak a bérek Pesten és a Dunántúlon. De az az állítás, hogy Miskolcon nem lehet munkát találni, nettó hülyeség.

2021. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Persze... Ezt mondom én is.. Egyáltalán nincs kevesebb munkahely mint más hasonló méretű megyeszékhelyekben.. Ezért is nem értem a demográfiai szomorú adatokat!

Amiket eddig olvastam válaszokat,nem igazi válaszok.

2021. ápr. 6. 17:23
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
orbán, cigányok
2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Teli van cigányokkal



Veszprém a legjobb megyeszékhely

2021. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szegeden aki nagyon akar, talál munkát.

Itt kevesebb a sötét bőrű, kevesebb velük a probléma (igaz 2015 környékén volt belőlük bőven, de ezek csak átmentek rajtunk).

2021. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ne vicceljünk már... Egyáltalán nincs teli más etnikumú emberekkel!!! Még a lakosság arányait tekintve sem! Vannak olyan városrésze ahol valóban kialakult a gettósodás, de Bp-en is vannak ilyen kerületek.

Ja... És ne említsük már egy lapon Miskolcot Veszprémmel... Már csak a földrajzi kiterjedése miatt sem.

2021. ápr. 18. 22:26
 17/18 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

25 éve lakom Miskolcon, mindig szerettem itt élni.

De mióta Veres Pál lett a polgármester egy katasztrófa a város.

Óránként járnak a buszok, amik eddig 10 percenként...

Soha nem volt még olyan hogy fényes nappal a centrum előtt drogosok lettek volna, most pedig nagyon sokszor állnak ott mint a zombik. Rengeteget kerékpározok, tavaly óta mindenfele drogosok vannak.


És ne jöjjön senki azzal, hogy jaj de az előző városvezetés, meg a csúnya kormány elvette a pénzt és nem engedte hogy növelje a város az adókat. Akkor lehetne ezt szajkózni ha értelmes dolgokat csinálna a városvezetés, de ehelyett:

Nincs pénz buszokra, de cseréljük le majdnem az összes meglévő remekül működő, ingyenes buszmegállót egy olyanra ami ha hideg van betörik, és béreljük valami francia cégtől, gondolom Pali bácsinak csókos... súlyos milliókért havonta. Pedig idáig ingyen volt.

Kisebbek, csúnyák (mert a régieknek a helyével nem kezdtek semmit) és feleslegesek. Talán ha 3 új épült, de így is tele van a város fedetlen megállókkal.


Rokker Zsoltinak van 4 állása a polgármesteri hivatalban milliós fizetésekért, miközben egy tanulatlan humorista, csak ismerte Pali bácsit...


Több száz betegnek mondott, de mint utólag kiderült makk egészséges fát vágtak ki...


Szoktam látni ahogy autózik, előtte két motoros rendőr, mögötte két motoros rendőr, és sofőr viszi. Mind a mi zsebünkből...

2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Veres P szerintem egy szimpatikus személyiség, és mint ember/tanár... De nem alkalmas városvezetőnek.
2021. ápr. 19. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!