Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Helló...

Mi a véleményetek a Helló Diktátor c. filmről? Jó film? Igaz film? Hazug film?

Figyelt kérdés

Megnéztétek már?

https://www.youtube.com/watch?v=0qmdfkGM88U&t=69s



2021. ápr. 8. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én belenéztem. Sajnos még nem volt időm végig nézni. Valahogy a közepéig jutottam. Hasonló volt alapból is a meglátásom Orbánról, viszont így jobb volt külföld szemével is látni a magyar helyzetet. Mintha Észak Koreát néznéd külső szemlélőként, majd belülről. Azért az, hogy átlátod mind a 2 oldalt az jó. Soha nem is értettem azokat, akik Orbánt hülyézték. Orbán a maga módján egy zseniális ember. Sajnos nem a népének akar jót, pedig ha a népéért tenné meg azokat a húzásokat amiket véghez visz egyszerűen lenyűgöző lenne. Eszméletlen, hogy hány milliárdos vagy milliomost képes volt felemelni a semmiből. Nyílván ez is rossz, de ha ezt a hatalmat a népnek adta volna, vagy kissebb nagyobb vállalkozóknak. Pl nem csak Lőrincet gazdagította volna, hanem kb sorsolás jelleggel minden kissebb-nagyobb vállalkozó kapott volna a harácsolt milliárdokból, kicsit lehet megtolta volna a gazdasági mutatót.

Ha az eu manipulálását nem külföldi mutyikra szánta volna, hanem arra, hogy saját magának tegyen jót és ezzel az országnak, tényleg imába foglalhattuk volna a nevét. Így csak egy szimpla gonosz ember.

2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!