Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A covid elleni vakcina miben...

A covid elleni vakcina miben más,mint a többi? Ezzel miért akarnak embereket megkülönböztetni,miért állítanak ki igazolványt?

Figyelt kérdés

Eddigi oltásoknál az volt a forgatóköny,hogy mindenki kapott egy kiskönyvet,amibe beleírták a gyerekkori oltásokat meg azokat,amiket az ember megkap. Tehát pl.hepatitis ellen,meg mostmár méhnyakrák ellen stb. Nem kellett az oltási könyvet magunkkal cipelni,senkinek sem fordult meg a fejében.

Most a covid oltásnál pedig kártyákat állítanak ki,meg mindogatják,hogy enélkül nem mehetsz be bizonyos helyekre.

Én nem vagyok konteós,de ez engem nagyon zavar és nem tudom,ni az oka ennek. Megkaptad az oltást?

Oké,beleírjuk a kiskönyvedbe és kész. Mint általában.

Nem az,hogy kártyát kapsz meg 0 nulla jogon plusz jogokat.

Mi ez a megkülönböztetés,ennek mi értelme?

Ti erről hogyan vélekedtek?



2021. ápr. 17. 14:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#25

Ahogy most sem tölti ki.

2021. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A kérdés nem egyértelmű, de ha szorosan arra válaszolok akkor ugye eddig voltak oltások életünk folyamán amik mind egy legyengitett vagy elölt virus felhasználásval készültek, csakúgy mint a kinaiakat. A covid gyakorlatilag megreformálta az oltásokat mivel egy teljesen új rendszerre épülnek ez az a bizonyos Mrns rendszer amit egy magyar kutató több társával fedezett fel, az un. hirvivő rendszer, ami nem alapszik virusokon.Igazolványz azok kapnak akik oltattak és azt igazolja mikor és mivel. Ez nem megkülönböztetés még.
2021. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#13

De ha így nézzük akkor nincs is egészséges ember a világon. Mert valamilyen betegséget mindenkinél ki lehet mutatni. Még talán egy űrhajósnál is. Pl olyan alapbetegség is be van írva hogy nyelőcső , gyomor reflux. Az sok embernél van. Nép betegség a gyomor égés, az a reflux előszobája. Az emberek másik fele laktóz érzékeny az is betegségnek számít. A magas vérnyomás megint csak nép betegség, úgy mint a cukor betegség. Tehát ha úgy nézzük egészséges ember nincs a világon. Mert minimum a depressziót ki lehet mutatni akár kinél, mert biztos van mindenkinek olyan pillanata mikor rosz napja van.

2021. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A krónikus vese és szívelégtelenséget kár a laktózérzékenységhez hasonlítani. Ilyen alapon meg mindenki herpeszben halt meg mert a többség hordozza.
2021. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!