Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Feltűnik valami érdekes ezen...

Feltűnik valami érdekes ezen a képen?

Figyelt kérdés

Nem mintha engem bosszantana, sőt kifejezetten hasznos eszköz, és ajánlanám bevezetésre, de még sosem láttam


[link]



2021. máj. 15. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Gumibot? Mert azt használták eddig is.


Vagy mire gondolsz?

2021. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen tonfa, de a gumibot is ide tartozik.


Tényleg használták? Mert amúgy nem lehetne, pedig kellene.


Érdekel, mennyire nézi ezt a rendőrség.

2021. máj. 15. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt hitteg a gumióvszerre gondolsz a kezében. Azt remélhetőleg használják is amikor bepartizzák hétvégén a s.ggrészeg 15 éveseket
2021. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az valszeg kulcs, de ne térjünk el a tárgytól mert érdekelne mások személyes tapasztalatai
2021. máj. 15. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Használhatják ha akarják.


Én utoljára 2014-ben voltam polgárőr és szolgálat elején mindig fel kellett venni a gumibotokat.

Bár mi csak egy csendes, 1000 fős kisfalut védtünk és biciklivel közlekedtünk. Sokszor nem is vittük magunkkal az önvédelmi eszközt. 10 évet szolgáltam, egyszer sem kellett beavatkozni.

2021. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.


Azt tudom, hogy a tonfa gumibot KKVE, és az OPSZ nem engedi a gázspray kivételével (amiből kb seholsincs) a KKVE eszközök viselését.


Viszont lehet nem ellenőrzik szigorúan.


Én is 1000 fős faluban élek, és terveztem hogy belépek hozzájuk, mert kezdenek elfajulni itt a dolgok.


Viszont a kések ellen puszta kézzel nehezen lehet védekezni, gázspray nincsen...viszont van itthon gumibotom, azt gondoltam hogy hordanám.


Ha ezt nem lehet marad a mag-lite.

2021. máj. 15. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát figyi,gumibotot lehet hordani a rendőrnek,mert alap fegyó.

Meg a pisztoly,most azt hitted hogy kkve mindenkire vonatkozik?

Nyilván rendőr(polgár,és rendes rendőr),meg katona,meg a tek-kes nyilván nem nádszállal fognak legyőzni a lövöldöző barmot.

Ha még (feltélezem) nem tudtak:

-Bizonyos fegyverek hordható,ha van olyan munkád ahol kell.

2021. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom kire nem vonatkozik a kkve és kire igen.


A polgárőrség nem kivétel csak a 20mg töltőtömeget meghaladó és paprika hatóanyagú gázspray kivételében - ők azt hordhatják.


Gumibotot, tonfát elvileg, nem. De érdekel hogyan viszonyulnak ehhez mert használhatóbb mint a mag-lite.

2021. máj. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!