Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "náci" szó mért nem számít...

A "náci" szó mért nem számít szitokszónak nálunk, mint minden normális országban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 22:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és nem írunk ki naponta trollkérdéseket csak azért, hogy lezsidózhassunk minden válaszolót :)
2021. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
21: Te miről beszélsz? Nekem pont a nácikkal van bajom, nem a zsidókkal. Mint minden vállalható embernek.
2021. máj. 20. 18:34
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Sejthettem volna, hogy nem érted meg az analógiát :)
2021. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%

A válaszok alapján itt a legnagyobb náci a kérdező, aki provokálással akar antiszemita megjegyzést kicsikarni a válaszadóktól, révén azt hiszi, aki nem ért vele egyet az náci.


Én, mint liberális beállítottságú mondom ezt, a náci szónak nem szabadna szitokszónak lenni, nem nácizzuk, fasisztázzuk le azokat akik nem értenek egyet velünk, mert ezzel csak azt bizonyítanánk, hogy mekkora idióták vágyunk. Evégett értelmes ember nem fogja annak használni, nem is szitkozódik (jobb esetben).

2021. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24: Először is te nem liberális vagy, ezt mindketten tudjuk. Másodszor lenáciztál, miközben azt mondod, hogy "nem nácizzuk le azokat". Teljes vereség.
2021. máj. 21. 19:11
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Mondod te, aki minden veled egyet nem értőt lenácizol :D
2021. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!

Milyen vereségről beszélsz? Neked a viták háborúk amiket meg kell nyerni vagy mi? :D Egyébként meg szemléltetésképp írtam, hogy a legnagyobb náci itt te vagy, mégpedig azért mert válaszaid leginkább egy "náci" mentalitást tükröznek.


De mivel nálad kb jelentését vesztette a náci szó, semmi értelme használnod, ha nem tettél fel volna ilyen provokatív kérdést, biztos nem "náciztalak" volna le.


Egyébként meg teljes mértékben liberálisnak vallom magam. Ez viszont nem egyenlpő az ostobasággal. Nem egyenlő a jobboldali/nekem nem szimpatikus emberek ALAPTALAN lenácizásával. Abban hiszek, hogy az egyén szabad és, nem érdemel meg olyan lekezelő bánásmódot alapjáraton, mint a lenácizás.


Amit te művelsz viszont az bizony csak provokálás. Lehet troll vagy, lehet sajnos ezt komolyan gondolod, nem érdekel attól még ezzel kiérdemelted a legrosszabb jelzőket is (ami nem a náci, hanem a tapló,paraszt,gyökér, és egyéb nyalánkságok ;)).

2021. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Az egy dolog, ha valaki jobboldali, az megint egy dolog, ha valaki fasiszta. Ha viszont valaki arról beszél négyszemközt, hogy azért ő egyetért Hitlerrel, akkor akármennyire is liberálisak vagyunk, csak nácinak tudjuk őket nevezni, másnak nem. Ha én azt mondanám, hogy egyetértek Sztálinnal, engem is jogosan kommunistáznának le.

2021. máj. 22. 16:47
 29/32 anonim ***** válasza:
Aki egyetért Hitlerrel, az sem náci (mivel nácinak az NSDAP tagjait nevezzük), hanem náciszimpatizáns. Te egyébként is mindenkit lenácizol, aki valamiben nem ért egyet veled.
2021. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
29: Ne trollkodj, légyszi. Kösz.
2021. máj. 22. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!