Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a "Kína mánia" Orbán...

Mi ez a "Kína mánia" Orbán Viktornak és a pártjának?

Figyelt kérdés

Kínai vakcinával oltass ezerrel, mikor megjön a szállítmány kimegy pózolni vele.


FUDAN egyetem > Magyar diákváros.


Gondolom kap ezért egy kevés pénzt Kínától hogy ennyire pénzeli őket, hogy tonna számra veszi szinte tőlük a vakcinát + kínai hitelt vesz fel a magyar adófizetők pénzéből :D


Értem én hogy biztos megéri neki, de nekünk magyaroknak nem.


Meg miért nem beszélnek erről mások sehol sem jobban kivesézve a témát, hogy mi célja van Orbánnak azzal hogy kínával ennyire jóba akar lenni, hogy veszi tőle ezerrel a vakcinákat + hitelt vesz fel tőle, stb :D


Na meg már Kínai Vakcinához hasonló vakcinát akar elkezdeni gyártani itthon, mi mást, meglepő...


Bezzeg a Pfizert, amit világszerte mindenki erőszeretettel választ ha lehet választani, abból ő nagysága nem kér.


Biztos nem győzte meg őt hogy mennyien kimentek egyszerre az utcára, amikor bárkinek beadták a Pfizert azon az egy bizonyos napon :D



2021. jún. 17. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem érdekel mert én Orosz mániás vagyok.
2021. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Keszul a kinai digitalis diktatura, szoktatas fazisaban vagyunk.
2021. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ne tereld el Orbán igazi arcáról a figyelmet, kérdező!

Orbán nem a Kínai Kommunista Pártot nevezte meg a fidesz testvérpártjának és nem a Maoizmus tagadására hirdetett zéró toleranciát.

2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Miniszterelnök úrnak tardiv diszkinéziája van, ami alapvetően egy mentális betegség. A kína, és aljas elnyomó rednszerek imádata csak következménye mindennek.
2021. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Ellenségem (eu,usa) ellensége (kína,putyin) a barátom


Tudtad, hogy Gyurcsányék is barátkoztak Putyinnal? Még egy kutyust is adtak neki. Fogadok ezt nem is tudtad

2021. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Kína a 21. század hatalma. Ostoba, aki ezt nem ismeri fel, és nem próbál velük jóba lenni. Az új selyemút projekt extra előnyöket biztosíthat Magyarországnak. Mostanság már a kínai tőkebefektetések vezetnek Magyarországon, ennek is köszönhető a magyar gazdaság dinamikus növekedése. És a diplomáciában is hasznos lehet a több lábon állás, nemcsak az üzletben és kereskedelemben.
2021. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

6

MÁS a gazdasági együttműködés, és más a kulturális terjeszkedésnek való behódolás.

Olyan ez, mintha mert aranyos barátságból meghívjuk a pekingi operát egy VENDÉG előadásra az Operaházba. Remélem, ismeri mindenki a kínai "zenét", dodekafónia,fém csörgés-zörgés hangos zűrzavar, semmi rendszer Penderecki-Hindemith és a többi "modern", akik elől már minden értékes harmóniát elszereztek a klasszikusok.

A VENDÉGelőadás annyira tetszik a KÍNAIAKNAK, hogy az erősebb kutya zenél cím alatt már nem elég nekik a vendégség, hanem FÜGGETLEN KÍNAI operaházat akarnak Pesten.

És a karmesterük, Horváth Levente kijelenti, hogy ja,és mivel ekkora siker volt -a dodekafónia a pentaton országában-, hát majd odahatnak, hogy minden vidéki színházban legyen kínai operaelőadás. Amit természetesen kínai művészekkel, jelmezesekkel, jegyszedőkkel sőt 1/3 kínai nézővel fognak tartani.


Mi meg tapsolunk? Hogy is hívják ezt?

2021. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Látom pár agyhalott Fideszes is idetalált, a szokásos Gyurcsányra mutogatásukkal.


2, 3, 4, 6, 7 - nektek köszönöm a normálisabb válaszokat :)


Engem elszomorít hogy ennyire függő országban élünk. Függünk az EU-tól, most már Kínától akarunk, meg egyebek :D


Van benne valami abban a mondásban / szólásban, hogy Lengyel + Magyarország csak élősködik az EU-n.


De nem probléma, legalább a sok EU-s forrásból kiírt közbeszerzéseken egy úri ember meggazdagodik. :D A nyugdíjasok meg mutogathatnak Gyurcsányra :D

2021. jún. 17. 16:33
 9/11 Fsms ***** válasza:
56%
Kérdező már korábban találkoztam velük egy más kérdésnél. Sajnos Kína fizet egy troll hadsereget tart fenn, akik próbálják a Kínáról kialakított képet javítani . Hát nem sok sikerrel. Ne foglalkozz velük.
2021. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy full anti fideszes vagyok és a kérdéshez sincs köze. De kedves 9es! Hogy lehet ilyen "troll" hadseregekbe bekerülni? Akár Soros "bérencnek", akár fidesz és/vagy kelet párti trollnak-aktivistának. Persze fizetettnek!!!:D annyit beszélnek erről, egyik másik oldal de ha ilyen létezik hagy jelentkezzek már. Heti 5x 12 órát gürizek fos pénzért, de ezzel az állással meg lennék elégedve:D
2021. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!