Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A maszkot júlis 1-től végleg...

A maszkot júlis 1-től végleg eldobhatjuk vagy később még visszatér a maszkbál?

Figyelt kérdés

Ugyebár július 1-től eltörlik zárt téren a kötelező maszkviselést és végre mondhatni, hogy visszatérünk a vírus előtti élethez. Annyi, hogy a külföldi utazás nem lesz a régi még.


Szerintetek ez végleg így marad? Nem lesz többé koronavírus miatti korlátozás itthon? Maszk végleg mehet a kukába?



2021. jún. 26. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem már nem fogunk korlátozások között élni
Francokat! Maximum szeptemberig húzzuk és visszavezetünk újból mindent
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

5.5 millió beoltott után törlik el. Július 1-től az eus zöld útlevelet írták, illetve TALÁN akkora meg lesz az 5.5 millió.

Azt meg, hogy később mi lesz nem tudni, van ahol most szigorítanak újra

2021. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Most a vírus nyaral, majd jön a delta kamu. Csak röhögök az embereken, akik benyelték a két oltást. Ha jön a delta kapnak még kettőt. Kapjanak csak. Számomra eddig sem volt komoly a helyzet, de amikor a 60000 majmot láttam a stadionban maszk nélkül az mindent elárul.
2021. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondolom 45 ezret július 1-ig csak beoltanak.


Mondjuk ki tudja. Mindenki erre készül, hogy nem kellesz már védettségi se szinte semmihez aztán nem megy el oltakozni és így az oltottak száma sem nő.



Bár az egyik ismerősöm boltba dolgozik és bement egy rendőr akitől megkérdezte meddig kell hivatalosan hordani és azt mondta, hogy már nem fogják megszólni érte ha valakin nincs maszk a boltban.

Nyilván ez valószínűleg csak ilyen egyén függő eset, biztos van olyan rendőr aki szarrá bírságolná az üzlethelyiséget, de ilyenek is vannak.

2021. jún. 26. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szeptemberben még kánikula lesz, az nem kedvez a vírusnak. Majd októbertől fog rákapcsolni. Vagy a delta, vagy ami utána jön.
2021. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
#2 aztán nehogy te legyél a delta variáns első áldozata. A brit verziót már túléltem, nem vicc. Inkább benyeltem a két szurit utána.
2021. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!