Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most választhatnátok, hogy...

Ha most választhatnátok, hogy maradtok Magyar állampolgárok, vagy megkapjátok az Ausztrál állampolgárságot, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Kettős állampolgárságot nem lehet választani, vagy ez vagy az.

2021. júl. 13. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Maradnék Magyar állampolgár
Elfogadnám az Ausztrált és lemondanék a Magyarról
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Sem Magyar sem Ausztrál állampolgárságot nem választanék.

A magyar megvan, nekem nem kell más. Sem ausztrál, sem Ausztrál, sem Magyar. Mi a fenét csináljak Ausztráliában?

Van néhány ismerősöm, aki kitelepült, és jól is él. De nekem itt pont megfelelő.

2021. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én maradnék magyar. Ausztrália tele van sok utálatos és veszélyes állattal, mint Afrika, meg a Távol-Kelet és Közép-Dél-Amerika országai. Van sok mérges pók, eleve utálom a Magyarországon honos pókfajokat is, mert pókfóbiám van, meg van az ausztráloknál krokodil, az óceánban sem lehet úszni, mert tele van fehér cápával, tigris cápával, meg medúzákkal, akkor ott él a kőhal, meg valamilyen tüskés hal, aminek nem jut eszembe most a neve, meg ott van a kék gyűrűs polip is, ezek mind az emberre veszélyes állatok. Ennyi erővel költözhetnék Indiába a bengáli tigrisek hazájába, vagy az afrikai szavannára az oroszlánok, hiénák és más veszélyes állatok közé is. Szóval én inkább magyar maradok, de szívesen lennék mondjuk spanyol állampolgár, mert imádom az FC Barcelona-t a kedvenc foci csapatomat.
2021. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz, sok veszélyes állat él ott. De azért nem mindegy, hogy Ausztrália vagy India, meg Afrika. Kicsit más az életszínvonal:D
2021. júl. 13. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen az ausztráloknál valóban több a pénz, job a színvonal, de még a nagy városokban is be lennék fosva a tölcsérhálós és fekete özvegy póktól, meg a mérges kígyókról, amik rendszeresen bemásznak a városokba is. Meg most volt nem régen, pár hónapja a híradóban, hogy rengeteg egér elszaporodott, oszt azok is bemennek az emberek házaiba, főleg vidéken, én meg az egerektől is félek férfi létemre max akkor nem félnék, ha AK 47-es gépkarabély lenne a kezemben, oszt azzal irthatnám a felém szaladó egereket, patkányokat.
2021. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel EU tagok vagyunk, mehetsz dolgozni az EU-ban bárhova, ahol kevesebb vad, mérges állat van, mint ott, úgyhogy a magyar praktikusabb, hacsak valaki nem vágyik Ausztráliába.
2021. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Hol kell leadni a magyar útlevelem?
2021. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar állampolgár maradnék.
2021. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös!


Vagy Új-Zélandra! [link]

2023. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!