Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint meg kell állítani...

Akik szerint meg kell állítani a "melegpropagandát", szerintetek mi a "melegpropaganda" célja?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

Ennek a mozgalomnak abszolút semmi köze nincs a szexualitáshoz.


Az jól-rosszul, de mindig is egyéni kérdés.


A fél évszázad kommunizmus illetve a szerencsésebb helyeken a fogyasztói társadalom megoldotta a se isten, se haza ügyét.


Ez a se család fokozat, de ha már lúd, akkor: se férfi se nő!

És így jön (jönne ) lérte egy 8-9 milliárdos identitás nélküli, elszigetelt massza, az meg az ideális alattvaló.

2021. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
"a gyermekeket molesztálók között kiugró számban szerepelnek homoszexuálisok, ami a statisztikákból is egyértelmű. Egy amerikai tanulmány szerint homoszexuálisok körében háromszor nagyobb a hajlam a pedofíliára, és jóval nagyobb a hajlam a visszaeső magatartásra, mint a heteroszexuálisoknál.["
2021. júl. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 kérlek csatolsz forrást?
2021. júl. 16. 09:34
 14/16 anonim ***** válasza:
1es. Senki sem mond ilyet. Aki meg abban a tévhitben él h a gyerekek szexuális orientációja befolyásolható annak6a hadd mondjam el h téved. Én melegként mielőtt rajottem volna nem h élőben de filmben sem láttam semmiféle homoszexuális dolgot. Mégis az lettem. Ez nm ilyen elgondolkozos dolog h jaj meleg legyek e vagy sem? Hanem egyszerűen tudja az ember . Szégyen h valaki komolyan abban a hitben él h ezt befolyásolni lehet bármivel
2021. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
13as. Nincs ilyen forrás. Elég sokat olvasok a témában és eddig kb kettő emberről hallottam aki homoszexuális létére pedofil volt. Mind ketten papok voltak. Viszont nagyon sok hetero pedofilrol hallottam. Természetesen több a hetero pedofil mert tobb a hetero ember
2021. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom mi a célja, de szerintem a gyereket a szülei neveljék, ne random szervezetek meg önkéntesek.
2021. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!