Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarorszagon...

Szerintetek Magyarorszagon egy politikáról szóló podcast amiben 16,7,8 évesek beszélgetnek politikáról,és esetleg néha behívnak vendégeket mennyire állná meg a helyét ,és mennyire lenne érdeklődés iránta?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
1678 évesek?
2021. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Engem rohadtul nem érdekelne, mit gondolnak ilyen taknyosok, akiknek még választójoguk sincs.
2021. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Jep, a felnőtteket nem fogja érdekelni, a fiatalokat meg nem podcast-tal kell megszólítani, teljesen másképpen kell elérni őket akár politikai akár más (marketing) célú üzentet akarsz áttolni rajtuk
2021. júl. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire.
2021. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fsms ***** válasza:
100%
Próbáld meg kiderül. Ha nem megy abba tudod hagyni, ha összejön akkor meglesz a siker élmény.
2021. júl. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindítjátok, akkor én belenéznék.
2021. júl. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megnézném, de az a baj az ilyen fiatal korosztállyal (mondom ezt úgy, hogy 19 éves vagyok magam is), hogy nem mindig tudnak megfelelő kulturáltsággal negatív véleményt nyilvánítani, elröhögik a dolgokat, kiabálnak, indulatosak, van, hogy nem lehet őket meggyőzni valamiről és egymásnak esnek.

Persze lehet, hogy a házigazdák nem ilyenek és tök normális srácok-lányok, de, ha korukbeli vendégeket hívnak, óhatatlanul bekerül majd egy tapló, akit fáj nézni, de ők és pár néző kedvelni fogják, majd, ha gyakran visszahívják, mert "vicces" azzal romlani fog a csatorna színvonala, ezzel politika podcastből fiatalok kamera előtti hülyülése lesz-ami egyébként nem feltétlen lenne baj, de egy külön csatornán kéne helyet kapjon, nem ott, ahol az ember kritikát vár.

Ha elindítjátok, mindenképp olvassatok utána nagyon a témáknak amit körüljártok, illetve válogassátok meg, kiket hívtok meg!

2021. júl. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok közt jellemzően két típus van, a szélsőséges liberális és a szélsőséges hazafi. A szélsőséges liberális túl naiv, a szélsőséges hazafi pedig túlságosan náci.

Sokkal érdekesebb lenne, ha fiatalok vs. idősebbek felállásban menne a dolog.

2021. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A vendégek alatt töbségben felnőtteket értettem.Köszi a válaszokat:)
2021. júl. 27. 08:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

„ Engem rohadtul nem érdekelne, mit gondolnak ilyen taknyosok, akiknek még választójoguk sincs.“


Mire fel taknyosozol? Az embereket választójogban mérik vagy mi?

Egyébként az sem jut el az agyadig, hogy esetleg így fel is lehetnének vértezve némi információval a közéletet, politikát illetően mire 1-2 év múlva szavazhatnak…

2021. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!