Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Végre megszületett az összefogás?

Végre megszületett az összefogás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, csak egy újabb idióta banda próbálja észrevetetni magát valahogy.
2021. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez kb. épp annyira röhejes, amikor Ekrem-Kemál György szervezkedett az alkotmányos rend ellen. (Amúgy miért a Népligetet választották? Hátha az ott dekkoló b*zik feldagasztják 100 fősre a létszámot? :D
2021. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 árokpart ***** válasza:
31%
2-es Pont, hogy nincsen ma Magyarországon alkotmányos rend az Alaptörvény közjogilag érvénytelen ezt már rengeteg jogász egyetemi tanár megmondta. Igen összejött az összefogás kérdező!
2021. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
31%
Azt nem értem akinekez nem tetszik miért nem tetszik. Nem akartok teljes rendszerváltást az elmúlt 31 év politiusai nélküli országot? Egyszerűen nem is értem.
2021. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
0%
Kár lepontozni 0-ra, mert már a kormány sem tagadja és nem is tilja, hogy elindult ez a folyamat. Szerintem hasonló lehet ez most mint 1989-ben az akkori Ellenzéki Kerekasztal.
2021. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!