Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik ellenzik a tűzijátékot,...

Akik ellenzik a tűzijátékot, azok semmilyen szórakozási lehetőségre nem költenek?

Figyelt kérdés

Sokan itt is problémáztak, hogy de hát sokba kerül, annyi minden jobbra lehetett volna költeni.


Ők vajon a saját pénzüket értelmes dolgokra költik? Semmi szórakozás? Se tévé, se mozi, de még az édességet is mellőzik mert annak sincs semmi érdemleges haszna?



2021. aug. 22. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Akik ellenzik/drágállják a tüzijátékot, azok a sajátjukból költenek szórakozásra, nem a közösből.
2021. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

#1


Ez alapján ne rendezzünk semmilyen rendezvényt vagy hasonlót ami szórakozás mert én mondjuk arra pont nem akarok pénzt szánni

2021. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

#1 +1

Így van.. aki tűzijátékot akar, attól szedjenek belépőt a főbb látóhelyeken (dunapart, vár, stb), azt csá. A közpénzt pedig a jólétünkre költsék, ne megalomán cirkuszra.

2021. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
#2 így van!!
2021. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#2 Van benne valami, bár a tűzijáték is elvben a közért van, a közösség szórakoztatásáért.
2021. aug. 22. 10:16
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

De koltok szorakozasra, csak nem milliardokat, meg mondjuk ja, nem a kozos kepviselot hivom fel, hogy haver, kene nekem most 70 ezer ft, akarok egy jot csapatni hetvegen.

A sajat penzembol meg merlegelek, ha eppen tudom, hogy ki kellene adnom egy nagy osszeget valami fontos dologra, pl a lakasra vagy valami, akkor ja, nem kurok el tobb tizezret szorakozasra, csak mondjuk par ezret. A kormanynal a merlegeles hianyzik, keves megy a fontos, de nem annyira latvanyos dolgokra.

(Mondjuk nekem speciel mindegy, van penzem magandokihoz jarni, igy nincs nagyon panaszom az orvosi ellatasra, gyerekem nincsen, igy az oktatasra sincs panasz, egyelore a tomegkozlekedes maximum, ami ki tud akasztani, a klimas jaratok hianya, bar tobbnyire villamosozom es mindig direkt kinezem elore, hogy alacsonypadlos jojjon, azon van klima. Ettol fuggetlenul mehetne a penz jobb helyekre is, hogy engem nem erintenek azok a teruletek. A tuzijatek sem erint, mert nem mentunk ki, itthon voltunk a baratainkkal.)

2021. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez alapján ne adjon az állam pénzt színházaknak,elvégre az is szórakozás. Jobb helyre mehet. Maradjon fent az összes színház piaci alapon,aki akarja támogatni a színházakat az fizessen többszörös belépő árát. Az állam a közösből ad nekik pénzt így olcsóbb a jegy
2021. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem ellenzem, de mivel soha nem láttam és nem is lesz rá módom, hogy lássak egy ilyen tűzijátékot, nekem olyan, mintha az adóm egy részét kidobnák az ablakon. Természetesen, sok más is van, amire megy az adóm és én semmit nem élvezek belőle. Legismertebb ilyen a foci. Több millával tudnának rávenni, hogy végig unatkozzak egy focimeccset.
2021. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

"Ez alapján ne rendezzünk semmilyen rendezvényt vagy hasonlót ami szórakozás mert én mondjuk arra pont nem akarok pénzt szánni." Tökéletesen érti a lényeget, nem értem, miért lett lepontozva.


09:57-es vagyok

2021. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
De költenek, csak nem a tiedből és nem egy n., számukra idegen ember kárára. Hitélet, élsport, klubélet, PARASZTVAKÍTÁS... Valamennyit önköltségesre kellene átalakítani, mert nem a köz hasznáról szól. Pl. nem hiszem, hogy bárki is boldogan venné ki részét abban, hogy egy rádióamatőr több millió forintos felszerelésének kiállításából vegye ki boldogan a részét úgy, hogy azt sem tudja, mire, mennyit költenek valójában és az neki miért jó! A környezete állami pénzen szennyezni meg különösen ellentmondásos!
2021. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!