Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy melegek,...

Az miért van, hogy melegek, feministák mindig csak otthonról erősek?

Figyelt kérdés
Ha valaki olyat tesz vagy mond ami ezeknek nem tetszik, élőben soha nem lázadnak, csak képernyő mögül. Kommentáradat van, de ha én kifejtem egy toleranciapárti társaságban a élőben véleményem, mindig csak gunyoros célozgatások vannak, nyílt beleállás és érvek hiányoznak teljesen.

2021. aug. 28. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Miről hablatyolsz?
2021. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

De, elég sokat lázadnak élőben is.

Ha konkrétan neked mindig csak gunyoros célozgatás a válasz, akkor gondolom te vagy az akiről mindig mindenki látja hogy felesleges irányodba bármi több.

2021. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1, 2 - erről a típusról beszélek.
2021. aug. 28. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
A b* felvonuláson persze erősek, mivel gyáván úgy gondolják, hogy a többiek majd megvédik őket. Bár tény, hogy nincs mitől féljenek Magyarországon...
2021. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

"1, 2 - erről a típusról beszélek."

1-es vagyok

Egy sutyerák vagy. 35 éve élek boldog házasságban, sosem voltam LMBTQ+, de nem is zavart soha hogy más mitől boldog.

De a zavaros, értelmetlen kérdésed egyszerűen röhejes. Te nem otthonról gyűlölködsz?

2021. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5, feministaként te 35 éve vagy házas.....haha, ez a hónap vicce.

Ennél idiótább kamut nem hallottam jópár éve.

Te meg egy nagypofájú femináci vagy, aki csak a számítógép mögül tud ugatni.

Te vagy az a nőstényfajta, aki az életben a kis bénaságaival keresztbe tesz férfiaknak, mi? Kell az a kis pár perces öröm, mert mást nem mersz.

2021. szept. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!