Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várjátok már a holnapi nagy...

Várjátok már a holnapi nagy pofont Angliától?

Figyelt kérdés
Holnap este Magyarország csap össze Angliával. Nyilván itt az erőviszonyok egyértelműek. Labdába sem rúghatunk ellenük.

2021. szept. 1. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Nagyon várom, hogy megpicsázzák a NER futball banditáinkat
Engem nem érdekel, ha a saját fizetésemet a focistáknak utalják ki, akkor is szurkolni fogok a magyaroknak. Southgate meg bekaphatja
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Perverz az, aki saját hazája ellen drukkol, igazi hazaáruló.
2021. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek, hidegen hagy a foci, számomra az egyik legunalmasabb sport a világon. Viszont Angliában élek az angol párommal (mondjuk őt pont nem érdekli a foci hál'Istennek), szóval egyértelmű a választásom.
2021. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A franciák és a németek előtt is ezt mondta mindenki. Szóval ez nem ennyire egyértelmű, szerintem az a két cspaat erősebb is volt, mint az angolok, még bármi lehet.
2021. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ennek nem kéne politika kérdésének lenni. Rühellem a Fideszt de ettől még megnézem a magyar válogatott meccseit és az utóbbi időben nem voltunk rosszak. Nyilván az angolok esélyesek de volt már, hogy elvertük 3-1-re az aktuális világbajnokot. #2 Kicsit érdekes amit írsz, hogy "Senkit" nem érdekel a foci. Nézd meg azt, hogy mi volt 2016-ban vagy akár most 2021-ben az utcákon amikor a magyarok játszottak. Nem igen láttam volna, hogy más sport esemény után így vonultak volna az emberek az utcán. Meg ha valóban kint élsz Angliában akkor tudhatnád, hogy mi megy ott egy FA kupa döntő idején vagy egy nagyobb rangadó idején vagy akár most mi volt Londonban ,hogy az Angolok döntősök voltak tehát a "senkit" nem érdekel az nem feltétlenül igaz ott sem , ez inkább úgy lenne korrekt , hogy téged nem érdekel a dolog :)
2021. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Te azt várod? Ezért kötődnek kevesen a hazájukhoz!
2021. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!