Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jobboldali...

Tudnátok mondani jobboldali youtubereket? Miért nem olyan népszerűek, mint a liberálisok?

Figyelt kérdés
YouTube-on nagyrészt liberálisok vannak. Ismertek jobboldali csatornákat (The Fair Right-on és Bódi Ábelen kívül)?

2021. szept. 14. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Az autoriter kormányok szekértolói általában nem szoktak népszerűek lenni.
2021. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert mind csak ugyanazt a hazugságot mondja. És a nagy "tehetségeket" meg nem a youtube-on tolják, hanem a lakájmédiában beleértve a köztévét is.
2021. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Baloldali vagyok. Nem kedvelem se Bódi Ábelt, se a The Fair Right-ot, más célból keresek jobboldali Youtubereket. De köszi a válaszokat!
2021. szept. 14. 14:52
 4/18 Fsms ***** válasza:
100%

A redditen volt hasonló felvetés:


[link]


érdekes elovasni, van benne egykét név, de a konklúzió, h fizetett bértolnokok nem nagyon jönnek be a "népnek".

2021. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy az említett két videós sem jobboldali, hanem csak Fidesz felszopók.
2021. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 A kettő gyakran összefonódik médiaszemélyiségeknél.
2021. szept. 14. 15:28
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert divat a liberalizmus, az más kérdés, hogy egy a valóságtól elrugaszkodott rózsaszín ködös képzelgésben "hisznek".
2021. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
79%

Én imádnám, ha lenne, megpróbálkoztam a Patriótával is, de ott is csak a személyeskedő fikázás megy. Komolyan nem értem a kormánypártiakat, hogy nekik nem megalázó a kormánymédia színvonaltalansága? Sokkal jobb lenne, ha hagynák szabadon tevékenykedni és nem kellene kötelezően az orbáni narratívákat tolniuk ezerrel.


A másik oldalon eközben ott van pl. az Új Egyenlőség, ahol kifejezetten a nemzetközi teljesítménnyel bíró, baloldali szakemberekre mennek rá vagy gondolom senkinek sem kell bemutatni a közéletibb Partizánt. Már akkor is oda kell mennie a nézőnek, ha értelmes interjút akar látni egy kormánypártival, mert a többin csak a kormányüzenetek sulykolása megy.

2021. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
A Partizán mióta színvonalas?
2021. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!