Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg az e-mailt az...

Mikor kapom meg az e-mailt az online előválasztási szavazás időpont foglalása után?

Figyelt kérdés

Tegnap este regisztráltam, azonban e-mailt még nem kaptam. Rámentem az időpont kiválasztása után a kapott linkre, majd nem történt semmi.

Én rontottam el valamit? Sajnos újra regisztrálni nem tudok, mert beteltek a helyek és a szavazósátor se jöhet szóba nálam..



2021. szept. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lesz- erre érdemi válasz. A 9 napja feltett ilyen kérdésre nem érkezett érdemi válasz, csak ugrató, humorizáló: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11.. És a kérdező sem írt kommentet, hogy mi lett?

Az a szép, hogy a [link] honlapon nincs impresszum, elérhetőség, kapcsolat.

2021. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A választások végeztével?
2021. szept. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Milyen e-mail-t vársz?


„Jó tanácsok az online szavazással kapcsolatban


A legfontosabb, ha bármilyen technikai problémád van az online választással, akkor ne Facebook-üzenetet küldj, és ne az Előválasztási Irodának írj, hanem az online választást üzemeltető aHangnak írj, a support@eleve.hu email címre!


Az online szavazás elsősorban a külföldön vagy belföldön, de az állandó lakcímüktől tartósan távol tartózkodók, valamint a mozgáskorlátozottak szavazati jogának gyakorlását hivatott elősegíteni, helyettesítve az általános választáson alkalmazott átjelentkezéses és mozgóurnás szavazási módokat. Kérünk mindenkit, aki csak teheti, hogy adja át a foglalt videóazonosítási időpontját egy rászorulónak!


Az online szavazás három részre tagolódik:

- az adatbevitel (lakcímigazolvány és valamilyen fényképes igazolvány, esetleg AVDH);

- videós azonosítás;

- szavazás.


Az adatbevitelt követően az online szavazni vágyó személy, vagy beáll a sorba, hogy sorra kerüljön az azonosításra, vagy egy későbbi idősávot foglal le. Az idősávok zöme már betelt.


A videós azonosításhoz szükséges webkamera és mikrofon, vagy kamerás mobiltelefon és stabil internetkapcsolat. Asztali számítógépen érdemes a böngészőnek már előzetesen hozzáférést biztosítani a kamerához és a mikrofonhoz. A videós azonosításhoz is készítsd elő az igazolványaidat.


A videós azonosítás után azonnal lehet szavazni. Ha az operátor tévedésből azt mondaná, hogy emailben küldik a linket, akkor ezt hagyd figyelmen kívül, ugyanis az azonosítás után egyből a szavazófelületre visz a szavazási rendszer!


A szavazatodról nem kapsz ellenőrző linket. A sikeres szavazást követően egy "Köszönjük a szavazatodat!" feliratnak kell megjelennie.


Az esetleges második forduló előtt nem kell megismételni a videós azonosítást. A második fordulóhoz használható szavazási linket, automatikusan, emailben fogja elküldeni nektek a rendszer.”

[link] ← jobb szélen, felül.

2021. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!