Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ellenzékiek! Láttok reális...

Ellenzékiek! Láttok reális esélyt az elszámoltatásra, ha az ellenzék nyer egyszerű többséggel?

Figyelt kérdés
Én is ellenzéki vagyok, de személy szerint nem hiszem, hogy ez megvalósul majd.

2021. szept. 28. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nulla százalék esélye van.
2021. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne "politikus" megoldás és különben is "holló a hollónak nem vájja ki a szemét".
2021. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Épp a Dobrev demagóg, cringe, unalmas baromságai miatt kezdem társaságban már inkább tagadni, hogy ellenzéki vagyok


Szekunder szégyenérzetem van az miatt, amit összehazudik erről az egész elszámoltatásról

2021. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Mit nevezel elszámoltatásnak? X-től, Y-tól elvenni a vagyonát? Ilyesmi nem lesz. Mint írták, a nagyobb dolgokat jogilag körülbástyázták. Nagyon ráfekszenek, kis, saját zsebre dolgozót meglehet fogni. Már az egy jó lépés lenne, ha pályázatokat nem kimondottan személyre szabottan írnának, lennének a jogállamiság felé lépések. Egy kormányváltástól nem lehet csodát várni. A fidesz rengeteg állami vagyont kiosztott a hű katonái között és tisztségeket is, akik egy más iránynak kerékkötői.
2021. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én látok esélyt. Arra, hogy 100%-os lesz, nyilván nem, de annyira nyíltan és szemérmetlenül csináltak mindent, ráadásul hosszan, hogy azt nem lehet megúszni.
2021. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!