Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kikezelni anyámat...

Hogyan lehet kikezelni anyámat az összeesküvés-elmélet megszállottságából?

Figyelt kérdés

Ma beszéltünk, és sajnos nem hajlandó felvenni az oltást. Viszont nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy mindenféle ostobaságot elhisz, amit a neten írnak.


Azt hiszi, hogy az embereknek visszanőhet az amputált kezük/lábuk, amit az amerikai szupertitkos orvosi laboratóriumok használnak, kigyógyítják a hibás DNS-t ezek a gépek. Szerinte előre meg van jósolva az emberiség veszte, bejönnek a migránsok Európába és a koronavírus is ezért lett kitalálva. Hullani fognak az emberek a Pfizertől, pontosan 12 db vakcinával akarnak minket beoltani és az lesz a halálos adag.


Egyszerűen elkeserítő, hogy miket el nem hisz. De ez még jóval az internet előtt kezdődött nála, régebben csak konspirációs teóriákat hallgatott, meg azt hitte hogy a háttérhatalom befolyásolja a hétköznapi embereket. Szerinte az orvosokat lefizetik a gyógyszercégek, ezért csak a természetgyógyászoknak hisz.


Az oltást nem akarja, annak sem örül, hogy én be vagyok oltva, de legalább nem szól bele. Genetikai hulladéknak tekinti a Pfizereseket, és erről nem tudom racionálisan lebeszélni.


Fogalmam sincs, mit csináljak.


2021. okt. 9. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Reméljük sehogy és akkor még jó ideig életben marad.
2021. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszi, hogy az embereknek visszanőhet az amputált kezük/lábuk,"


Speciel ez a jövőben még igaz is lehet amúgy! Csak a technológia sajnos még nem tart itt. A többi amúgy hülyeség.

2021. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, öregkorára az ember nagyon makacs lesz, ragaszkodik mindenhez.
2021. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Véletlenül sem te találtad ki a kérdést.


Ilyet senki nem hisz el. Valóban sokan vannak akik hisznek az összeesküvés-elméletekben, de csak ilyen általános szinten.

Ez már hardcore, látszik, hogy csak próbáltál valamit kitalálni mert unatkozol. Semmi baj egyébként, csak tölthetnéd legközelebb valami hasznosabb dologgal is a szabadidődet.

2021. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, bár kitalálnám… tényleg elhiszi ezeket!
2021. okt. 9. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb az lenne, hogy szólni kellene a főVezír kipcsak harcos miniszterelnöknek, hogy fejezze be a nép vegzálását az állandó "harcellenségveszélyakcióterv"-, és társai beszédeivel.
2021. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"Az oltást nem akarja, annak sem örül, hogy én be vagyok oltva, de legalább nem szól bele."


Nem szól bele.Ez a lényeg.Szerintem Te se tedd.



"Szerinte az orvosokat lefizetik a gyógyszercégek"


Nem is muszáj közvetlenül lefizetni őket.Elég az ha olyan a képzési rendszer ami a tüneti kezelésre helyezi a hangsúlyt.

2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

A 7-essel egyetértek.

Valamint...

-Volt egy gyógyszerügynök barátnőm, aki orvosokhoz vitte bemutatni a gyógyszereket, komoly ajándékok kíséretében.


-A migránsok tényleg jönnek, ebben mi az összeesküvés elmélet?


-Az oltások elég sok súlyos mellékhatást okoztak, nem csoda, hogy fél tőle.

2021. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A konteó vallás hivőknél komoly tényező az önszuggeszció, azért nehéz velük beszélni (szinte minden gondolatukat az adott konteóhoz kötik)


Szerintem: 1: győzd meg arról, hogy nem érdemes állandóan rettegni a háttérhatalmaktól, mivel elég szorongáskeltőek azok a konteók... éljen boldogan inkább!

2: ha ellentmondást találsz a szavaiban (lesz egy pár) akkor azt mond meg neki.

2021. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!