Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga amnesztia lesz...

Nyelvvizsga amnesztia lesz még 2022-ben is szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2021. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, az ideit is nagy nehezen adták meg.
2021. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Az ideit a diákok lobbizták ki.

Ha elég hatékonyan szerveződnek,lehet jövőre is.


Ez az egész dolog,hogy nyelvvizsgához van kötve a diploma csak a nyelvvizsga maffiát erősíti.Nekik ez óriási haszon.

Magyarországon kívül egy országban sincs ilyesmi.


A valóságban meg, felesleges lepapírozni a nyelvtudást.

2021. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is egyébként
2021. okt. 21. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3assal értek egyet. Szerintem szép lassan kivezetik ezt az egész nyelvvizsga követelményt. Teljesen felesleges egy csomó munkakörhöz a nyelvtudás.


Eddig egyfajta nívót mutatott, csak ennyi értelme volt. Akárki nem kaphatott diplomát.

Aztán kiderült, hogy Karácsony, aki az ország legfontosabb városának legfelső vezetője, mellesleg doktori segédként oktatott, az nem tud angolul.

Akkor milyen alapon várjuk el a fiataloktól?

2021. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát igen
2021. okt. 22. 07:07
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen majd megint jönnek a kifogások, hogy online nem tudnak vizsgázni, nincs annyi lehetőségük, persze, hagyjuk már. Gyenge kifogások.

Tavaly a járvány idején szereztem meg a felsőfokút, bőven volt lehetőség...

2021. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 8-as, gratulalunk Te nagyon ugyes vagy! Ezt vartad? Gondolom nem levelezos vagy es a kepzes mellett nem dolgozol foallasban sem. Igy azert valamelyest konnyebb. Lehet jonni azzal, hogy tisztaban voltunk a kovetelmenyekkel a jelentkezes pillanataban, ez teljesen igaz, viszont mostanra a nyelvvizsga kovetelmeny egy teljesen igazsagtalan kovetelmeny lett. Most vagy kerjek mindenkitol, vagy senkitol. Ezt ugye ok sem gondoltak komolyan, hogy minden lehuto ember visszamenoleg evekre megkapja az engedmenyt, akik meg beleestek a jarvanyba, mint mi is, azok meg vizsgazzanak le. Az lenne korrekt ha teljesen eltorolnek itt nincs mirol beszelni.
2021. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem azt akartam, csak azt reprezentálni, hogy ez gyenge kifogás. Ne nézzenek már hülyének.

Azért adták meg mert, az a diplomamentő program se volt elég, túl sok volt a bennragadt diploma, jött egy járvány/válság indoknak és így az arányok már jobban mutatnak.

Amúgy szerintem is elfogják törölni a nyelvvizsga követelményt néhány szaknál pl. tanár (hiányszakma). Valamelyiknél megmarad: pl. turizmus.

2021. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!