Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek?kenyes tema....

Mit tegyek?kenyes tema. Tegnap fotoztam egy politikailag gyulesen egy gyenge geppel , viszont nem tudom fel merjem e rakni ismerosoknek facebookra. Attol felek,hogy egyes ismeroseim akik eddig rendesek, kedvesek voltak hozzam, elpartolnak tolem, mert

Figyelt kérdés
mondjuk nem szeretik azt a partot. En politikailag semleges vagyok, fotoztam csak.

2021. okt. 24. 08:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Velemenyetek?
2021. okt. 24. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem felesleges, van fent millió jó minőségű fotó.

Amúgy attól függ, hogy milyenek a barátaid. A barátaim között minden féle politikai beállítottságú van, mégsem volt még ebből gondunk, az itteni megnyilvánulások alapján viszont sokan tényleg nem tudnák feldolgozni ha egy barátjuk olyan párthoz kapcsolódó dologgal foglalkozna ami ellenkezik a nézeteikel, még akkor is ha az csak egy fotó.

2021. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, inkabb nem kockaztatok, a baratsag fontosabb. Voltam a Parlamentben a parlamenti latogatason es fotoztam az epulet epiteszetet. Felrakom azokat, abbol nem lehet gond :)
2021. okt. 24. 09:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Jol gondolom? :)
2021. okt. 24. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátaidat, viszont a Parlament esetében nem csak a politikát lehet nézni. Ugyan sok hülye megfordul ott, viszont épületnek gyönyörű. Ha valaki megjegyzést tenne erre is lehet hivatkozni
2021. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, ne tedd fel. Én még a környékére se mentem semmi ilyesminek, nehogy már meglásson valaki, tán még a klubból is kitiltanának!
2021. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3: azok nem igazi barátok, akik emiatt elpártolnának tőled, szóval ezzel csak látszatbarátságokat védelmezel, mert az nem igazi barátság, amelyik nem bírja el az ellenvéleményeket
2021. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pártállástól függetlenül ellenszenves, ha valaki politikai tartalmakat oszt meg a Facebook-on.
2021. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!