Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen lesz a világ, ha az...

Milyen lesz a világ, ha az oltottak mind meghalnak, és csak az oltatlanok maradnak életben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az oltáselleneseknek lesz igazuk, és minden oltott meghal, mondjuk, 5 éven belül. Hogy fog azután alakulni, kinézni az oltatlanok alkotta társadalom?

2021. okt. 30. 11:18
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
45%
Visszaesnek az őskorba, mert minden értelmes, másokkal törődő ember elveszett.
2021. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Orvosok, tanárok, mérnökök és úgy általában értelmiség nélkül lényeges visszaesés lenne technológiai és társadalmi szinten.
2021. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a 2 között van az igazság.

Nem fognak az oltottak meghalni csak nagyon kis %-ékuk szenved mellékhatástól, a probléma inkább az hogy halálos vírusra hivatkozva elpusztitják a jövönket leépítik a gazdaságot az egészségügyet a szabadságjogainkat mindent és óriási hiteleket veszünk fel hogy egy megfázás szintü vírusra hatástalan oltásokat vegyünk meg.

A fő problémám az hogy a szabadság és életünk megcsúfolása hogy számunkra veszélytelen vírusra 3 havonta oltást vegyünk fel, és az egészségeseknek kell rettegni hogy az életképtelen nagyon betegek és nagyon öregek, zsírdisznók életben maradjanak.

Fiatal vagyok, egészséges, sosem vagyok beteg, vigyázok magamra, de soha többé nem élhetek szabadon, és rám akarnak erőltetni csak kockázatot jelentő oltást mivel én úgysem leszek súlyosan beteg,statisztikailag nagyobb esélyem van autóbalesetben meghalni mint virustól súlyos következményeket elszenvedni.


Autózástól még sem félek, még sem lottóra alapozom életem hogy 4-esre a lottón nagyobb esélyem van mint koronától meghalni. Szóval nevetséges, aki kell vegye fel oltást, innentől kezdve semmi közük hogy döntenek egészségesek.

Nehogy már a nyomorékok minorok diktatúrájára mindenki élete korlátozva legyen.

Mi lesz legközelebb húsra allergiásak miatt betiltjuk mert ha nekik nem lehet akkor senkinek sem.

Aki beteg életképtelen vigyázzon magára, de a mi életünket nem vehetik el.

Amelyik politikus megkisérli számoljon a következményekkel

2021. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Pont,hogy az oltatlanok lennének képesek újra benépesíteni a Földet és társadalmat alakítani,mivel ők azok akik a végsőkig kitartottak és nem adták meg magukat semmilyen zsarolásnak,így ők a legerősebbek.
2021. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Működik az evolúció,az oltott buták kihaltnak,a rafinált oltatlanok tovább élnek és fejlesztik az emberi fajt.
2021. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Összeomolna a társadalom, mert nem lenne ki vezetné a kukásautót, takarítaná a wc-ket, aratná a búzát stb. Mindenki atomfizikus, szívsebész, mérnök lenne
2021. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem biztos, hogy szép és jó világ, mert nem csak a gondolkodni képesek maradnának, hanem jópár hazug politikus is, akik orvosi sóoldattal oltakoztak, bár azt kétségtelenül látványosan.
2021. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos idő után az oltatlanok is meghalnak.
2021. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Istent játszó Bill Gates eléri célját.
2021. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!