Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Adna valaki egy példát erre?

Adna valaki egy példát erre?

Figyelt kérdés

Az alábbi gondolatot itt olvastam gyakorin,de nem csak itt, máshol is látok hasonlókat. Mindig azt mondják,hogy sokuknak lett problémája,de érdekes módon példát senki sem tud adni rá.

„Körülöttem, akik beoltatták magukat, sokuknak lett kisebb-nagyobb problémája az oltástól, ami azóta is tart."



2021. nov. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Én személyesen ismerek olyat,akinek a Pfizer oltás után rohamosan kezdett romlani a látàsa,pl.

Persze,ezt most el lehet bagatelizálni,meg azt is lehet mondani,hogy biztos csak beképzeli,de az az igazság,hogy bármit okozhat a vakcina,feltève ha nem placebot kap az illető…

Egy eü-s ismerősömnek infarktusa lett oltàs után 2 hèttel,42 éves.

A 3. esetnél megsüketült fèl fülére egy másik ismerősöm,pontosan nem tudom hány nappal oltás után.

Nyilván a szkeptikusok erre is azt mondják,hogy oltás nélkül is megtörtèntek volna ezek a dolgok.

2021. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy a konteósok bármilyen problémát, ami épp az oltás után keletkezett, ráfogják az oltása. Igy persze könnyű... Egy-egy ilyen eset semmit nem bizonyít. Csak azt, hogy az oltás nem véd a rák, az infarktus, meg semmi ilyesmi ellen, de ezt eddig is tudtuk. Milliós számú esetet kell megfigyelni, hogy tudományosan levonj ilyen következtetést, hogy ez mondjuk látásromlást okozna.
2021. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Ott van, amit Toroczkai csinált interjút négy emberrel még májusban, mind elhunyt.


"Cienna Knowles ausztrál 19 éves fiatal lány vallomása, miután belerokkant a 2. Pfizer oltásba"


Ez azért lett hírértékű ausztráliában, mert 30 ezer követője van az instán.


[link]

2021. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Minek? Úgyse hiszitek el. Nem arról van szó, hogy nem tudunk, hanem nem akarunk, mert meguntuk. Én például soha nem szoktam hazudni, mert utálom a hazugságot. Leírtam ide párszor a "példákat", ha az volt a kérdés. A reakció kivétel nélkül, hazudok, nem az oltástól volt, meg se történt, az ismerősöm hazudott (saját testvérem is), sőt, nincsenek is ismerőseim 😂Na, most erre mit mondjak? Ha valaki azt hiszi, nincs jobb dolgom, mint egy anonim oldalon ilyeneket hazudni, azzal nincs mit beszélnem.

Van például valami Pfizer mellékhatásos csoport. Én sose jártam ott, mert fent se vagyok Facebookon. Itt olvastam róla. Állítólag valami 60ezer tagja van, de a gyik népe szerint ott is MINDENKI hazudik. Szerinted, aki szerint 60ezer ember hazudik, azt majd a következő 1 fogja tudni meggyőzni, hogy ő nem? Nem fogok vadidegen embereket győzködni az igazamról, mert lesz.rom. Próbálja ki a saját bőrén, ő baja, ha nem lesz szerencséje. Én saját magamért vagyok felelős.

2021. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ,2. válaszoló!
2021. nov. 18. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Példa van mindenre, azért nincs értelme gyüjtögetni.

Akit az oltàs utàn üt el egy autó, pl. Azt is, ki tudja mitől esett alá?

2021. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik ismerősömnek szívizomgyulladása lett a Pfizer vakcina beadatása után. Az én környezetemben kevesen adatták be maguknak az oltást, kevés ember között pedig kevesebb súlyos mellékhatás tud jelentkezni.
2021. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!