Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak nekem van olyan érzésem...

Csak nekem van olyan érzésem olvasva a hazai, és külföldi járvány kezelést, illetve a vakcinákkal kapcsolatos intézkedéseket, hogy ez az időszak be fog kerülni a történelem könyvekbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok konteó hívő, és nem akarom túlmisztifikálni az egészet, de elnézve ahogyan haladnak a dolgok, szerintem nagyon kicsi választja el az embereket attól, hogy egymásnak essenek, és szerintem még a dolgok java hátra van.


Szerintem nem úgy lesz vége az egész sztorinak, hogy egyszer csak eltűnik a vírus, és megtanulunk vele élni, azt nem tudom elképzelni, hogy hogy lesz vége a dolognak, de az biztos, hogy szerintem ha nem is történelmi esemény lesz, de olyam nem hagyományos dolog, amiről még sokáig fogunk beszélni.


2021. nov. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2021. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ezt egy másik kérdéshez írtam korábban de bemásolom ide is.


"Egyre jobban úgy néz ki hogy ezt a vírust szándékosan hozták létre! Mint ha szándékosan összeakarnák omlasztani a világgazdaságot.


Kínából indult a vírus. Már a pandémia eleje környékén sok vállalatot felvásároltak.


És ők okolhatók a gabona, nyersanyag, és energiaárak elszabadulásáért is.


Véletlen lenne?? Nem hinném..


Nagyon szívesen előre ugranék 100 évet hogy beleolvassak az akkori történelem könyvekbe.


Nem kizárt hogy az állna benne hogy 2019-ben vette kezdetét a 3. világháború.."

2021. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Önmagában már az történelmi esemény, hogy egy vírus így megváltoztatta (legalább időlegesen) a világ működését. Tehát emiatt valóban be fog kerülni ez a pandémia a történelem-könyvekbe.
2021. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a nagy pestisjárványok is bekerültek a történelemkönyvekbe.
2021. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Kedves kérdezö! Josnak vagy politikusnak készülsz? Olyan általánosságokat puffogtatsz amit nem konkretizálsz, ezért bármikor, bárhol el lehet sütni bármire, és az ellenkezöjére is.("elnézve ahogyan haladnak a dolgok ....szerintem még a dolgok java hátra van..... úgy lesz vége az egész sztorinak ..... azt nem tudom elképzelni, hogy hogy lesz vége a dolognak, ...biztos, hogy szerintem ha nem is történelmi esemény lesz, de olyam nem hagyományos dolog, amiről még sokáig fogunk beszélni."
2021. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
Nem feltétlenül, a spanyolnátháról is kb. fél mondat volt (az én időmben) a törikönyvben.
2021. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés az, hogy baleset történt, vagy szándékos bioterrorizmus.

Az is kérdéses, hogy mi ez az mRNS, amit belénk akarnak erőltetni.


Miért fenyehetőzött Orbán, hogy mindenki megfog halni. Meghogy "belátják" "előbb utóbb" "csak húzzák, halasztják"


2017-ben ezek tartották lázban az embereket.



Első rész


[link]


Második rész


[link]

2021. nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!