Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most meg akarják hosszab...

Akkor most meg akarják hosszabbítani a nyelvvizsga amnesztiát?

Figyelt kérdés
pl akik júniusban végeznek 2022-ben

2021. nov. 25. 00:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos igaz, ez nagyon szemétség a kormány részéről, mert ők már megkapták, eljátszották a bizalmam.
2021. dec. 14. 22:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem hosszabbították meg :D


[link]

"- a felsőoktatási hallgatók továbbra is nyelvvizsga nélkül kaphatnak diplomát,"


A törvényben továbbra is 2021.aug.31 a végdátuma, a nyelvvizsga amnesztiának.


Ha azt írják, hogy "továbbra is", az a jövőre utal.

Így nincs egyértelmű információ arról, hogy lesz-e/van-e amnesztia azoknak, akik 2022. januárban vagy 2022. nyarán diplomáznak.


Ezért még mindig aktuális ez a petíció.

Így kérünk benneteket, hogy osszátok meg, küldjétek szét, népszerűsítsétek.

2021. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tegnapról már lett 2021.aug.31.

Végig az volt.

A törvényjavaslatban is 2021.aug.31. - dec. elejétől

Az elfogadott törvényjavaslatban is 2021.aug.31 - dec. 2. hetétől

Tehát az elejétől fogva az elmúlt 2 hétben végig 2021.aug.31 volt.

Aztán 14én megszavazták.


Na és mit tesznek a hallgatók? Esetleg max aláírják a petíciót. De néztem még azon is 53db megosztás van és kb. 750 aláírás. tehát még annyi sincs, h megosztom már pár csoportba, ismerősömnek stb. NEM, csak aláírja és ennyi, aztán kivan, h miért nem jól alakul.

Meg ír a kormányzati szerveknek, érdeklődik az ITM-nél, hogy mi az, hogy 2021.aug.31 írnak és azt kommunikálják, h "továbbra is" nyelvvizsga amnesztia van, akkor miért nem vagy mikor korrigálják a törvényben a dátumot.

Én 1x befizettem a petíciós oldalon 5 eurót, h akkor haladjon a petíció. Tán más befizetett? Dehogy is. 5 euró is sok, meg a nyelvvizsga mentesség is hulljon az ölébe mindenkinek.

Ezek kb. pár perces dolgok. Mégse csinálja nagyon senki.

2021. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


Az is haladás, hogy már beszélnek róla :) Remélem eredménye is lesz.

2021. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!