Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az élet tényleg olyan veszélye...

Az élet tényleg olyan veszélyes, mint amit jó ideje sulykolnak belénk?

Figyelt kérdés
Egy átlag magyar állampolgár vagyok, azt látom, amit az első korona hullám alatt lenyomtak az elég sokkoló volt. Manapság pedig örülnénk, ha csak akkora hullám maradna. Szóval adódik a kérdés, mennyire kell hatása alá kerülni a híreknek? A magyar átlag világ tényleg olyan veszélyes és aggódással teli, vagy nyugodtan kikapcsolhatom a facebookot, híroldalakat és élhetem nyugodtan tovább az életem?
2021. nov. 27. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon veszélyes. Itt az új giga szuper mutáns az Omikron és ha nem vagy oltva, azonnal meghalsz ha ránézel. Így az oltatlanok mostantól már csak szemmaszkba járhatnak [link]
2021. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
vigyázz magadra és kapcsold ki a híreket. meglátod jó lesz 🙂
2021. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem olyan durva.
2021. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem el, hogy valaki még mindig a náthánál tart. Ilyen nem létezhet. Egyszerűen nem tudom, nem akarom elhinni. Ez már csak direkt kötekedés, szándékos bosszantás lehet.
2021. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy valaki még mindig elhiszi, hogy ez súlyosabb, mint egy egyszerű nátha.
2021. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
többtízezren belehalnak, de szerinted egyszerű nátha.akkor három évvel ezelőtt miért nem voltak teli a kórházak ezekkel a kis egyszerű náthás betegekkel?
2021. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem halnak bele több tízezren, és most sincsenek velük tele a kórházak.
2021. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az ország nagyon rossz diktatúra van a gazdaság romokban.

Politikai vezetésünk még szallag munkára se való.

Egyik legnagyobb fertőzőtség nálunk van.

2021. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos aki igazán elkapja, annak gyógyíthatatlan betegség. [link]
2021. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!