Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod a covid vakcina...

Támogatod a covid vakcina kötelezővé tételét és hogy a politikusok bármit megtehessenek velünk? Sok civil szervezet, csoport, (egyiknek sem vagyok tagja) stb... Mondja a magáét, de egységesen fellépve, összefogva van esély eredményt elérni.

Figyelt kérdés
Ha nem, akarod és diktatúrát sem akarsz, akkor privátban tudok linket küldeni, ahol a hitelesített aláírásoddal tudsz nyilatkozni, tiltakozni ezek ellen.

2021. dec. 3. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Senkit nem érdekel az aláírásod. Amúgy Magyarországon még nem is kötelező a vakcina, a munkáltatóddal beszélgess, ha akarsz, mert ő dönt.
2021. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kiegészítés, csak 18 év felettiek tölthetik ki!
2021. dec. 3. 14:14
 3/13 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, csak idő kérdése, mikor lesz az és téged nem is kell, hogy érdekeljen az aláírásom, felesleges válasz volt.
2021. dec. 3. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én oltott vagyok, felőlem aztán kötelező is lehet, engem nem fog érinteni. Aki meg hőbörögni akar, az bármiért és bármi ellen is tud.
2021. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megjegyzem két oltásom nekem is van, de kötelező jelleggel nem akarom, harmadikat sem akarok.
2021. dec. 3. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 neked nem oltásod van hanem egy munkáltatód akitől kapod a megbízásokat a bértrollkodásra
2021. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján kezdem érteni, miért tart itt az ország. Lehangoló.
2021. dec. 3. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
5-ös válaszolónak: De téged is fog érinteni, ha a dolgozó munkavállalók felét elbocsájtják mert pl. oltáshoz kötik a munkát és csak azt veszed észre, hogy hiányos a boltokban az árufeltöltés, a 2 kasszás helyett már csak 1 lesz, nem tudsz bemenni busszal dolgozni mert nincs sofőr, az interneten vásárolt csomagod csak 2 hét késéssel érkezik meg, mert nem lesz rá ember aki kihozza stb.; a termelés kiesés miatt csökken a vásárlói kereslet is, mellette meg duplájára nőnek az árak.
2021. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

4-es válaszolónak*

(azóta töröltek egy választ)

2021. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
8, Majd vesznek fel helyettük oltottat, nem lesz itt semmi gond.
2021. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!