Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy ekkora a...

Hogy van az, hogy ekkora a felháborodás és az alapvető jogok emlegetése, amiért bizonyos szakmákban kötelezővé tették az oltást, miközben nekem egészségügyi dolgozóként megtiltották a felmondást?

Figyelt kérdés
Kicsit nonszensznek érzem, hogy mások annyit nem képesek megtenni a társadalom érdekében, hogy beadassák a vakcinát, miközben nekem szó nélkül kell ellátnom az ilyen betegeket úgy, hogy még csak fel sem mondhatok.
2021. dec. 9. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos sok az agyhalott konteós, ez van.
2021. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
A szex miatt.
2021. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
A kettőnek semmi köze egymáshoz.ne vedd fel az oltást, senki sem kötelezhet rá.jelentsd fel az államot strasbourgban, elég sok pert el szokott ott bukni.
2021. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Úgy látom, nem érted a problémám.

Nekem nem az oltással van a bajom. Sőt, amikor végre lett oltás, mentem szépen az első körben felvenni.

Engem az csesz fel hogy mások ezt képtelenek megtenni a társadalom többi tagjáért. Egy rakat fostaliga rendszerben próbálom menteni a menthetőt, miközben az oltatlanok jártatják a pofájukat, hogy nekik mi minden IS jár.

Nekem meg annyi nem ját, hogy ha elegem van az egészből, akkor felmondjak a p.ába. Mert hogy ugye megtiltották.

2021. dec. 9. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Na mesélj kamunővér, mire megy a társadalom azzal, ha egy amúgy is védett ember oltatja magát? Épp úgy megbetegedhet, épp úgy fertőzhet...


Azért meg nehogy megsajnáltasd magad, hogy nem mondhatsz fel, hisz ezt aláírtad mikor eü. dolgozóvá lettél. Másokat is kötnek hasonlóan komoly záradékok, mégis megérti, hogy ezt ő vállalta. Nem úgy azok, akik nem kérnek az oltásból, és most emiatt mondjuk bukták az állásukat.

2021. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Orvos vagyok, nem nővér.

2. Szerinted mire? Nem tehetek róla, hogy nulla logikád van. Az oltatlan jóval nagyobb eséllyel kerül kórházba és lélegeztetőre. És bizony a rengeteg covidos miatt a többi beteget nem lehet normálisan ellátni.

3. K.vára nem írtam alá semmi ilyet. Ezt (már megint) kb. egy hete rendelte el a dilettáns kormányunk. Amikor elvégeztem az egyetemet, meg elkezdtem dolgozni, szó nem volt róla, hogy nem mehetek el, amikor akarok.

Szóval ez böszme nagy hazugság, amit állítasz.

2021. dec. 9. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
6) gondolom van egy hozzávetőleges adatod arról hogy a víruson átesettek hány %-a kerül kórházba.az egészségesek biztos nem.hányan kapták már el a vírust lakosságarányosan?
2021. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt ugye vágod, hogy a kérdés marhára nem erről szól?

Egyébként amit látok az az, hogy tele vannak a covid osztályok, jórészt oltatlanokkal, tele vannak az intenzív osztályok szintén oltatlanokkal, és emiatt gyakorlatilag nincs érdemi elektív betegellátás, ami természetesen rajtam csattan. De még a nem halasztható műtéteket se tudjuk normális ütemben csinálni, mert nincs elég anesztes.

Tehát az oltatlanok miatt mindenki szakadjon bele a munkába, mert neki aztán mindenhez joga van, plusz az összes oltatlan dögöljön meg a nem covid betegségében, mert nem jut ellátáshoz, és ha az egészből nekem, mint eü dolgozónak elege van, akkor még csak fel sem mondhatok.

Mert ugye nekem semmihez sincs jogom, de az oltatlannak mindenhez van. Például felháborodni azon, hogy egyes munkahelyeken kötelező, vagy mehet mást csinálni.

2021. dec. 9. 18:51
 9/9 everlight ***** válasza:

.Nem ér semmit az oltás,hogy miért


1.nem véd a fertőzéstől

2.Ugyan úgy megfertőzhetsz másokat

3.nem véd a megbetegedéstől

4.Aki amúgy is halálán van kaphat 1000 at is akkor is meghal.


Ez nem oltás csak méreg egy veszélytelen vírus ellen tehát szükség nincs rá.

2022. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!